Портал IT- абітурієнта: Kharkiv IT Cluster запускає Блог для Абітурієнтів!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🌠Kharkiv IT Cluster продовжує активно розвивати Портал абітурієнта за підтримки від компаній Kharkiv IT Cluster — Insart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT,Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та маркетингової агенції Promodo .

У межах цього проєкту Kharkiv IT Cluster анонсує запуск нового розділу — блог, який стане цінним джерелом цікавої та актуальної інформації.

Про що буде блог?

Блог буде зосереджений на важливих темах для абітурієнтів, студентів та всіх, хто цікавиться інформаційними технологіями та кар’єрними можливостями в цій галузі. Читачі зможуть знайти тут різноманітні матеріали, які стосуються проходження вступних іспитів, вибору спеціальності, а також інсайти від професіоналів IT галузі.

У блозі будуть публікуватися новини та аналітичні статті про тенденції в галузі інформаційних технологій.🧑‍💻

Запуск нового розділу має на меті не лише надати корисну інформацію абітурієнтам, але й підтримувати активний інтерес до розвитку IT галузі.

Ініціатива Kharkiv IT Cluster дозволяє створити сприятливу атмосферу для молоді, яка бажає здобути якісну освіту й реалізувати свій потенціал у сфері інформаційних технологій.

Запрошуємо всіх зацікавлених абітурієнтів стежити за оновленнями в розділі Блог на Порталі абітурієнта та бути в курсі останніх новин та подій у світі IT.💙💛

Рекомендовані матеріали

Коментарі