Партнерство зі спілкою підприємців та роботодавців Польщі розширює можливості спільноти Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Масштабна ескалація військового конфлікту з 2022 року в Україні неминуче призвела до вимушеної релокації ІТ-компаній по всій країні та за її межі.

Надійним партнером, що з перших днів підтримував Україну, стала Польща. Нині багато компаній-учасників Kharkiv IT Cluster тимчасово базуються саме у Польщі, тому дуже важливо створити якісні та комфортні умови для їхнього перебування та сталого ведення бізнесу. З цією метою Харківський ІТ Кластер нещодавно уклав меморандум зі Спілкою підприємців та роботодавців Польщі.

1-2-scaled-414x509 Партнерство зі спілкою підприємців та роботодавців Польщі розширює можливості спільноти Kharkiv IT Cluster

Це започаткувало нові можливості для створення спільних проєктів, заклало принципи співробітництва та партнерства, що мають на меті створити сприятливу екосистему для розвитку технологічного бізнесу та підтримки компаній-учасників і партнерів.

Крім цього, започатковане співробітництво відкриває можливість для спільного розвитку екосистеми для технологічного бізнесу, обміну інформацією та нетворкінгу, налагодження truster-партнерств, надає доступ до локальних секторальних досліджень.

20 липня відбувся форум «Conference Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together ’23», де інтереси ІТ-спільноти представила Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластера.

2-1-scaled-414x276 Партнерство зі спілкою підприємців та роботодавців Польщі розширює можливості спільноти Kharkiv IT Cluster

Участь у форумі є реальним кроком зі створення та зміцнення відносин між європейськими, польськими та українськими бізнес-колами, закладання основи для співпраці у майбутньому відновленні української держави та економіки.

Польський та український IT-ринки об’єднані людським капіталом, ІТ-рішеннями, що нині та у період відновлення України є стратегічно важливими та економіко утворюючими. Партнерство із ZPP (Спілка підприємців та роботодавців Польщі) — це можливість об’єднати зусилля та зберегти талановитих фахівців в ІТ, щоб утримати імідж країн — як центрів технологічного бізнесу.

Приєднуйтесь до Харківського ІТ Кластера, щоб бути дотичними до великих змін! Розвиваємо екосистему для технологічного бізнесу. Rooted in Kharkiv, expanding globally!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. General Meeting 2023 Kharkiv IT Cluster 😍
  2. Kharkiv IT Cluster зустрівся з віцепрем’єр-міністром — Міністром економіки України в Харкові
  3. Forum
  4. Kharkiv IT Cluster і Кремнієва долина стали стратегічними партнерами зі створення світових технологій
  5. forum_ua

Коментарі