машину думати-min

Open IT: як навчити машину думати?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20 грудня Kharkiv IT Cluster разом із ІТ-академією GoITeens провели останній воркшоп сезону в межах проєкту Open IT. Участь у заході взяло 80 студентів технічних спеціальностей і світчерів. Темою воркшопу стала «Інтродукція до машинного навчання й штучного інтелекту».

Спікер Михайло Максимов, програмний директор GoITeens, розповів про машинне навчання, нейронні мережі й зв’язок сучасних технологій із математикою.

На вебінарі Михайло разом із учасниками:

☑️розглянули приклади використання методів машинного навчання й штучного інтелекту для прогнозування майбутніх значень цільових показників;
☑️оцінили якість прогнозу моделі машинного навчання;
☑️познайомилися із застосуванням методів машинного навчання й штучного інтелекту в практиці управління, досліджень, публічного управління;
☑️подивилися приклад проєкту з аналізу й побудови прогнозу;
☑️створили прості моделі машинного навчання й штучної нейронної мережі з використанням спеціалізованих бібліотек і сервісу Google.Colab.

Родзинкою воркшопу стала практична демонстрація використання інструментів машинного навчання й штучного інтелекту за допомогою сервісу Google.Collab.

Шукай запис вебінару на нашому YouTube і дивися як працює:

✔️машинне навчання на прикладі випадкового лісу в Google.Collab;
✔️регресія в Google.Collab;
✔️регресія в Excel;
✔️нейронна мережа в Google.Collab.

Упродовж вебінару Михайло тримав увагу учасників, відповідав на їхні питання і ставив свої, через що чат зустрічі не стихав ні на хвилину. Бачити неймовірну зацікавленість учасників та їхній зворотний зв’язок — справжнє задоволення!

Хочеш знати все в деталях?😉 Тоді переходь за посиланням і переглядай запис трансляції!

YouTube

Нагадуємо!

😎Open IT — це серія безплатних навчальних воркшопів про найпопулярніші стеки в ІТ для студентів технічних спеціальностей. Open IT — можливість здобути нові знання від лекторів, які вже мають досвід у різних ІТ-напрямах.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

До зустрічі на заходах Kharkiv IT Cluster!

Рекомендовані матеріали

  1. від машинного коду до Rust-2-min
  2. великі дані-min
  3. Подбай про безпеку-5-min

Коментарі