великі дані-min

Open IT: маленькі таємниці про великі дані

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🚀15 листопада учасники проєкту Open IT відвідали воркшоп «Data Science та Big Data. Робота з великими даними». До зустрічі долучилися близько ста учасників, а ще за добу запис вебінару переглянуло понад 50 зацікавлених темою слухачів. Тож як усе відбувалося?

🌟Kharkiv IT Cluster незмінно працює над розвитком IT та обізнаності українців у цій галузі. Open IT — безкоштовний проєкт, у межах якого Kharkiv IT Cluster організовує навчальні вебінари про різноманітні професії в IT для студентів технічних спеціальностей і світчерів. Цього разу до воркшопу долучилася компанія GlobalLogic.

🔥СпікерОлександр ФедіркоSenior Solution Architect, Technology та CEE Head of BigData Practice at GlobalLogic, розповів все про великі дані й роботу в цій галузі.

Хочеш знати, що таке Big Data, навіщо вони потрібні й де використовуються?

  • Які ключові компоненти роботи з великими даними?
  • Що відбувається на ринку IT-професій зараз і як знайти перший досвід у Big Data? Які технології слід опанувати для позиції Data Scientist чи Data Engineer на різних рівнях професійності?
  • До речі, а яка взагалі різниця між Data Scientist і Data Engineer?

Хутчіш дивитися запис трансляції!

YouTube

🌞Ми знаємо, як складно буває слухати лекції годинами й сприймати лише теорію. Тому більшу частину зустрічі було присвячено демонстрації реальних проєктів GlobalLogic з великими даними й запитанням слухачів. Додивися до кінця, щоб дізнатися найцікавіше!

😍Щиро вдячні Олександру Федірку й GlobalLogic за неперевершений воркшоп і купу корисних знань і нашим слухачам за долученість. .

До нових зустрічей увже незабаром!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. GlobalLogic_mini_office
  2. від машинного коду до Rust-2-min
  3. змінюють наш світ-2

Коментарі