від машинного коду до Rust-2-min

Open IT: від машинного коду до Rust дізнавалися учасники вебінару

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 жовтня відбувся захопливий воркшоп про мови програмування із циклу проєкту Open IT. Участь у заході взяло понад 140 студентів технічних спеціальностей і світчерів.

🔥Спікер Данило Маринич — CTO й викладач в A-Level та PM в IT компанії Olearis, розповів про історію мов програмування, чим відрізняються мови низького рівня від високорівневих, і показав слухачам власний умовний розподіл мов на покоління.

❓Наприкінці воркшопу ми підійшли до головного питання: яку ж мову програмування обрати? Упевнені, що кожен зі слухачів проєкту Open IT віднайшов свою відповідь!

🚀Упродовж усього вебінару Данило жартував і кожну мову програмування описував мемами, а тому увага слухачів кожну секунду була прикута до екрана. Здається, посмішка не залишала жодного обличчя.

🤩Хоча спікер відповідав на всі питання й обговорював коментарі протягом вебінару, FAQ-сесія у кінці воркшопу тривала ще довго. Учасники проявили чималу активність і із захопленням ставили багато питань, що свідчить лише про те, наскільки цікавим був матеріал і як воркшоп сподобався нашим слухачам.

Хочеш знати все в деталях?😉 Тоді переходь за посиланням і дивися трансляцію на 👉YouTube👈

❤️Дякуємо Данилу за блискучий воркшоп і всім, хто його відвідав за цікавість до цієї теми.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. новий івент
  2. Сергій Скринник, A-Level, website

Коментарі