Подбай про безпеку-5-min

Open IT: подбай про свою безпеку

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🧐Чи дивився ти серіали «Кіберсталкер» або «Містер Робот»? Якщо твоя відповідь «так», то ти точно знаєш, як важливо зберігати свої дані в безпеці!

До чого це ми?

🤫6 грудня учасники проєкту Open IT разом із Kharkiv IT Cluster і GlobalLogic занурилися в деталі: як, чому й від чого слід захищати інформацію. До воркшопу доєдналися понад 110 учасників, які тепер точно знають про таємниці інформаційної безпеки.

А хто був спікером?

🎤Спікеркою заходу стала Катерина Ляшенко — консультант із питань інформаційної безпеки в GlobalLogic, сертифікований аудитор інформаційних систем (CISA, ISO 27001).

Катерина, маючи досвід у галузі кібербезпеки понад 10 років, із задоволенням поділилася знаннями з учасниками Open IT. А слухачі із захопленням їх поглинали😉

Що обговорювали на вебінарі?

На вебінарі, який мав назву «Кібербезпека: огляд загроз кібербезпеці, методи захисту інформації й превентивні заходи», учасники дізналися:

✅що таке інформаційна безпека та які її складові?
✅Які найпоширеніші упередження щодо інформаційної безпеки?
✅Навіщо й для кого існують міжнародні стандарти захисту інформації?
✅Як не потрапити в халепу? Правила й антиприклади.

Відвідувачі заходу ще довго не хотіли відпускати спікерку, ставлячи їй купу питань. Воно й не дивно, адже від інформаційної безпеки залежить надто багато🔥

Катерина Ляшенко поділилася:

«За будь-якою системою стоїть людина. Якщо виключити її з цього ланцюга технологій, то виявиться, що кібербезпека не потрібна, як галузь.»

Добре, що це неможливо🤭А якщо ти хочеш бути тим, хто розв’язує проблеми, пов’язані з інформаційною безпекою, а не створює їх — то мерщій дізнаватися деталі!

Запис вебінару

✨Щиро вдячні Катерині Ляшенко й компанії GlobalLogic за неперевершений воркшоп і скарбничку корисних знань із кібербезпеки!

Про проєкт

😎Open IT — це проєкт для студентів технічних спеціальностей і світчерів, у межах якого вони мають можливість відвідати безоплатні воркшопи про найпопулярніші стеки в ІТ. Open IT — шанс здобути нові знання від досвідчених айтівців.

Чекаємо тебе на заходах Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. великі дані-min
  2. yak_uvijty_v_it_pid_chas_vijny_web

Коментарі