Оновлення: ІТ — єдина сфера в Україні, що зросла в 2022

Оновлення: ІТ — єдина сфера в Україні, що зросла в 2022

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

За даними Національного банку України, у 2022 році до української економіки, завдяки ІТ-сфері, надійшло $7,34 млрд валютних надходжень. Якщо порівнювати обсяг експорту з довоєнним 2021 роком, то ця цифра збільшилась на $400 млн.

1-480x480 Оновлення: ІТ — єдина сфера в Україні, що зросла в 2022

Станом на 1 січня 2023 року сума сплачених податків та зборів ІТ-бізнесом до зведеного бюджету становить 32,2 млрд грн., що більше ніж минулого року на 4,4 млрд грн. Число фізичних осіб підприємців платників податків за ІТ-КВЕД теж зросло.

2-480x480 Оновлення: ІТ — єдина сфера в Україні, що зросла в 2022

«ІТ-бізнес продовжує зростати, що дає йому змогу підтримувати економіку та Збройні сили України, створювати нові робочі місця на ринку праці й реалізовувати гуманітарні ініціативи. Українське ІТ всіма своїми діями робить нашу Перемогу ще ближчою. Компанії експортного ІТ-сектору створювали для своїх співробітників максимально безпечні умови, щоб підтримати безперервну роботу, тому показники, які ми бачимо в кінці року, були очікуванні.

Український ІТ-бізнес продовжує зростати та розвиватися, незважаючи ні на що. Блекаути, проблеми зі зв’язком —не стали перешкодою.

Уперше за всю історію українського ІТ показник експорту комп’ютерних послуг перейшов за позначку сім мільярдів доларів. Більш унікальною цю цифру робить той факт, що рекордний результат був досягнутий під час війни», — прокоментував Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Ukraine Association.

Джерело: Асоціація “IT Ukraine”

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Vseukrainsku-olimpiadu_Kharkiv-IT-Cluster
  2. Незнання законів не звільняє від відповідальності, або як правильно сплачувати податки — Legal Talk від Kharkiv IT Cluster

Коментарі