Vseukrainsku-olimpiadu_Kharkiv-IT-Cluster

Kharkiv IT Cluster підтримав Всеукраїнську олімпіаду з інформаційних технологій

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

3 лютого відбулося відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Kharkiv IT Cluster уже багато років поспіль підтримує олімпіаду з інформаційних технологій. Цей рік також не став виключенням. Харківський ІТ Кластер завітав на відкриття та привітав учасників з початком олімпіади!

«Дякуємо за можливість підтримувати освіту та освітні заходи під час війни! Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій вселяє надію в наше гарне майбутнє. Під час блекауту ми навчилися дуже швидко перепід’єднувати системи й у цьому нам допомагають інформаційні технології, якими володіють люди.

Сьогодні Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій — це один з кроків на шляху до розвитку особистостей та досягнення успішної кар’єри у майбутньої. Дуже дякуємо всім учасникам за те, що ви знайшли час та можливість доєднатися на олімпіаду!»,— прокоментувала Ольга Шаповал, директорка Kharkiv IT Cluster.

Під час ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій учні м. Харкова та Харківської області змагатимуться, виконуючи у MS Office цікаві тематичні комплексні завдання. Бажаємо учасникам олімпіади успіху та натхнення.

Ми дуже раді сприяти становленню нових спеціалістів з галузі інформаційних технологій та будемо й надалі підтримувати освітні олімпіади ІТ-напрямку.

Kharkiv IT Cluster бажає успіху учасниками олімпіади та дякує організаторам за підготовку події усупереч усьому!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Persha offline-hra_Kids2IT_Kharkiv IT Cluster
  2. UXUI_-_tse_ne_tvorcha_profesiia_Open_IT
  3. teens2it-pro-tayemnytsi-krutogo-rezyume-ta-lajfhaky-v-it
  4. Оновлення: ІТ — єдина сфера в Україні, що зросла в 2022

Коментарі