Persha offline-hra_Kids2IT_Kharkiv IT Cluster

Kids2IT: Перша offline-гра у 2023 році на базі Полтавського університету економіки і торгівлі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🚀 Kharkiv IT Cluster звітує про першу offline-гру Kids2IT у 2023 році!

Розпочався новий навчальний семестр для дітей в Україні, і радісною новиною стає повернення частини шкіл на очну форму навчання. 31 січня в Полтавській загальноосвітній школі №5 пройшла профорієнтаційна гра Kids2IT для учнів десятого класу.

Kids2IT — це профорієнтаційна гра від Kharkiv IT Cluster, яка знайомить дітей з IT-сферою. Завдяки грі учасники розробляють власні винаходи та мають можливість відчути себе справжнім айтівцем.

В умовах реальності гра припала на повітряну тривогу, тому за всіма правилами безпеки підлітки перебували в бомбосховищі. Попри складнощі Юрій Матвієнко, проректор з науково-педагогічної роботи в Полтавському університеті економіки і торгівлі та ментор профорієнтаційної гри Kids2IT, зміг розповісти та долучити школярів до розробки корисних для суспільства стартапів!

Як пройшла гра?

До гри доєднались 18 десятикласників. Для зручності тренер поділив учнів на 2 команди, розповів про принципи роботи в ІТ-сфері, розповів як створювати та розробляти стартапи, та довів, що в IT працюють не тільки програмісти, а й багато інших спеціалістів.

photo_2023-02-01_09-44-24-2-640x480 Kids2IT: Перша offline-гра у 2023 році на базі Полтавського університету економіки і торгівлі

У процесі гри кожен зі школярів знайшов свою роль в ІТ-сфері: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager. Підлітки доклали максимум зусиль, щоб розробити прототипи своїх перших винаходів:

  • Перша команда розробила енергозберігаючу лампочку із вбудованою wi-fi точкою доступу, яка на 100% покращить життя людей в найближчому майбутньому.
  • Друга команда представила наручний смарт-годинник, який вміє стежити за здоров’ям власника (вимірювання температури, артеріального тиску, рівня цукру та багато іншого). Родзинкою винаходу є синхронізація смарт-годинника із профілем сімейного лікаря для постійного зв’язку.

photo_2023-02-01_09-44-24-360x480 Kids2IT: Перша offline-гра у 2023 році на базі Полтавського університету економіки і торгівліphoto_2023-02-01_09-44-23-640x480 Kids2IT: Перша offline-гра у 2023 році на базі Полтавського університету економіки і торгівлі

 

Попри повітряну тривогу гра пройшла успішно, а підлітки залишились задоволеними від розроблених проєктів!

Що треба, щоб провести гру у вашій школі?

Ознайомтеся з правилами, які можна знайти тут. Реєструйте свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

Провести гру у школі

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT_5_prychin

Коментарі