olena_polyanchuk_najkrashhyj_yuryskonsult_web

Олена Полянчук — найкращий юрисконсульт за результатами дослідження BEST LEGAL DEPARTMENTS 2023

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Олена Полянчук, Заступник Голови Правління, Начальник Юридичного Департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Group, стала «Найкращим юрисконсультом у сфері банківського та фінансового права» за результатами дослідження Best legal departments 2023.

Юридичний форум щороку об’єднує представників Феміди, де вони обмінюються експертизою та обговорюють зміни у світі юриспруденції. Цього року під час події оголосили результати дослідження, в якому відзначили юридичні департаменти в окремих галузях економіки та напрямах юридичної діяльності за узагальненими показниками.

«Юридичний супровід – важливий аспект діяльності кожного бізнесу. Щоденні виклики змушують нас швидко адаптуватися до змін, вивчаючи всі тонкощі кожної ситуації. Я вдячна журі за нагороду, адже кожна відзнака мотивує рухатися далі. Освоюючи нові знання, ми зростаємо як фахівці, а це каталізатор прийняття ефективних рішень для роботи компанії в правовому полі. Водночас, я пишаюся своєю командою, яка мене мотивує та надихає», — поділилась Олена Полянчук, Заступник Голови Правління, Начальник Юридичного Департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Grouр.

UKRSIBBANK стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_uvijshov_do_naglyadovoyi_rady_gb_oon_v_ukrayini_web
  2. UKRSIBBANK єдиний банк-партнер форуму Superwoman
  3. UKRSIBBANK

Коментарі