ob-yednuyemo-zadlya-rezultativ-fasylitatsijna-sesiya-v-karazinskomu

Об’єднуємо задля результатів – фасилітаційна сесія в Каразінському

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster досягає високих результатів завдяки чіткому розумінню мети й ефективній роботі команди. Задля вдосконалення й досягання більшого дуже важливо розуміти, на що має бути спрямований результат і який план дій потрібний для його реалізації. 

Команда Kharkiv IT Cluster не лише висвітлює спільні результати, але й активно сприяє досягненню успіхів партнерами спільноти.

18 грудня Kharkiv IT Cluster провів фасилітаційну сесію для факультету Комп’ютерних наук  Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в межах чинного меморандуму про партнерство. 

Під час сесії команді Харківського ІТ Кластера вдалося об’єднати викладачів факультету, допомогти визначити основні проблеми й побудувати план рішення для їх подалання. 

Зокрема, висвітлили проблеми з тем бюрократії в освіті, співпраці з бізнесом і роботодавцями, актуальності освітнього контенту, залучення вступників і команди факультету. 

Результат фасилітації — це згуртований колектив факультету, розуміння того, як вирішити висвітлені проблеми, готовність до дій і піднесений дух, сповнений амбіцій. 

Упевнені, що ця зустріч точно пішла на користь факультету й університету. Об’єднуємо задля результатів!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. zabezpechennya-stijkogo-rozvytku-it-galuzi-kharkiv-it-cluster1
  2. Каразінський університет для айтівців.

Коментарі