Захід New Members Welcome Meetup

Захід New Members Welcome Meetup

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster стає все більшим, і в двох словах про всі проекти вже не розкажеш. Саме тому вирішили запустити нову традицію – заходи для знайомства, що приєдналися до спільноти, з більш давніми учасниками Кластеру.

Перший New Members Welcome meetup пройшов в компанії Justcoded зібрав учасників Кластеру, які приєдналися за останні два місяці, а також тих, хто перебуває в організації вже давно.

Вони перезнайомилися між собою, а команда Кластеру розповіла про поточні та перспективні проекти і можливості для учасників і партнерів.

“Ми сиділи в коробочці, а тепер вирішили познайомитися з ком’юніті”, – зазначив один з учасників заходу. Як він зауважив: “Участь в Кластері дає більше, ніж диверсифікацію ризиків. Цілком ймовірно, що скориставшись новими можливостями, наша компанія вийде на ринок з новим продуктом “.

Kharkiv IT Cluster – це і нетворкінг, і додаткові values, а також можливість кожного долучитися до проекту і зробити внесок в розвиток IT екосистеми Харкова. Комусь подобаються освітні проекти, і він готовий проводити лекції та майстер-класи, а хтось розвиває інфраструктуру міста і робить життя в ньому зручнішим і комфортнішим. Разом вони створюють сприятливе середовище для розвитку IT бізнесу і допомагають Харкову стати технологічним мегаполісом.

“Сенс Кластера в тому, щоб компанії думали не тільки про власні вигоди, а й ділилися тим, чим можуть поділитися”, – підкреслюють нові учасники.

У мітапі брали участь представники компаній Beetroot, Спецвузавтоматика, ITEA, Nots.io, Raccoon Gang.

І партнери – Харківський коледж телекомунікацій,Строй Сіті, Укрсиббанк

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі