Листопадний New Members Welcome!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 листопада пройшов наш постійний C-level івент для компаній, які тільки-но доєднались до Харківського ІТ Кластера.

«New Members Welcome» — урочистий захід від Харківського ІТ Кластера, у якому ми вітаємо наших нових мемберів. Цього разу подія відбулася у Муніципальному стартап-центрі «Startup Kharkiv», де ми радо зустріли компанії:

  • Avenga
  • Netpeak
  • MobiDev
  • TEAM International
  • Mi Аgency
  • Upgrade Parade
  • Sense Consulting

Подію розпочала Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластера. У своєму виступі директорка розповіла про переваги, які дає членство у Кластері, проєкти різних напрямків, а також про участь у законотворчих процесах.

new_members_olga_shapoval-414x276 Листопадний New Members Welcome!

Кожен новий мембер презентував себе перед іншими учасниками та залишив яскраве враження від напрямків своєї діяльності та цінностей.

Мi Agency

new_members_mi_agency-414x276 Листопадний New Members Welcome!

Ірина Іллєнко, Chief Executive Officer агенції, розповідає про мотивацію стати мембером: «Одна з основних цілей участі в Харківському ІТ Кластері — створення ІТ-продукту Voice of HR. У HR-сегменті дуже мало продуктів, які вже працюють і наша ціль — створити певну платформу, яка буде допомічною в HR-напрямі та підборі спеціаліста в компанію».

Avenga

new_members_avenga_1-414x276 Листопадний New Members Welcome!
Компанія працює вже 15 років, основний орієнтир компанії на фармацевтиці та фінансах. У компанії є 9 офісів по всій Україні з головним офісом у Львові. Харківський офіс на події представив Станіслав Гайдай, Salesforce Engineer. За його словами, компанія дуже уважна до співробітників: «У нас дуже гнучка політика стосовно здоров’я працівників. Коли епідемія вже почалась, компанія допомогла вакцинувати працівників і це справді дуже корисно. Також Avenga має багато напрямів навчання нових представників».

MobiDev

new_members_mobidev-414x276 Листопадний New Members Welcome!
Анастасія Берестова, Head of Delivery, представляла компанію MobiDev: «Чому ми прийшли в Кластер? Нам хочеться впливати, хочеться робити щось краще. Наш основний фокус — це освітні проєкти. І з моменту вступу ми вже реалізували декілька. Дякуємо за все, що організовує Кластер».

Team International

new_members_team-414x276 Листопадний New Members Welcome!
Тетяна Ширіна, HRD компанії Team International: «Цього року нашій компанії виповнилось 30 років, 7 офісів по всьому світу: Америка, Колумбія, Польща та Україна. В Україні у нас три офіси: Київ, Львів і Харків. Харківський офіс у нас довгожитель».

Upgrade Parade

new_members_upgrade_parade_1-414x276 Листопадний New Members Welcome!
Компанія, яка створює власний продукт у Харкові, хоча перші 5 років існування було не так. Олексій Ягольник, Founder at Upgrade Parade and Treepl CMS, розповідає жартома: «Ми були аутсорсом, а потім почались перші продуктові потуги». Так з’явився Treepl CMS — повністю український продукт.

Sense Consulting

new_members_sense_consulting-414x518 Листопадний New Members Welcome!

Юридична компанія Sense Consulting славиться своєю проактивною громадською діяльністю і гучними справами. Представив компанію її співзасновник Леонід Маслов: «Ми — юридична компанія, яка була заснована в минулому тисячолітті. Надаємо допомогу малому та середньому бізнесу».

Netpeak

new_members_netpeak-414x276 Листопадний New Members Welcome!
Олексій Стенгач, керівник харківського офісу агенції performance-маркетингу Netpeak:

«Чому ми вирішили долучитися до Харківського ІТ Кластера? Справа в тому, що місія Netpeak Group — за одне покоління вивести Україну з країн третього світу в перші. Це максимально співзвучно з ціллю Kharkiv IT Cluster: розвивати Харків як ключову ІТ-локацію в Україні. Нам дуже імпонує те, що ваша команда сфокусувала свої сили не тільки на розвитку бізнесу та освіти, а й на іміджі ІТ-індустрії в Україні в цілому. Тому я впевнений, що ми зможемо досягти результату».

Після презентації була унікальна нагода познайомитися з усіма особисто. Нетворкінг на кава-брейку пройшов напрочуд продуктивно: учасники домовились про співпрацю у різних напрямках.

Представники нових компаній-мемберів наголошували на цінностях Кластера, які вони поділяють і прагнуть культивувати поміж колег. Команда Харківського ІТ Кластера щаслива долучати нових однодумців і розвивати технологічне середовище Харкова разом із ними!

Коментарі