New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер провів довгоочікувану зустріч компаній-мемберів New Members Welcome! Ми кропітливо готувались до заходу і з нетерпінням чекали на кожного з наших мемберів.

rocket New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів

16 лютого пройшов нетворкінг-івент для C-level компаній-мемберів Kharkiv IT Cluster. Мембери, які вже входять у Кластер, мали можливість познайомитися з компаніями, які тільки-но приєднались.

555-1100x734 New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів

Через карантинні обмеження ми вирішили провести івент у змішаному форматі — онлайн і офлайн.

До нас приєднались представники таких компаній: Apibest, Houston Software, Artjoker, Cloud Works, CodeIT, GeoGuard, Isability, EPAM, Комп’ютерна академія «ШАГ», Raccoon Gang, Spezvuzautomatika, Telesens Academy, Yael Acceptic, GlobalLogic, CHI Software, Екополіс ХТЗ, Videal, WEB4PRO, Укрсиббанк, СК «Країна», Банк «Восток», CHM Software.

333-1100x734 New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів


На зустрічі ми познайомилися з новими мемберами Харківського ІТ Кластера: EPAM, Apibest, GeoGuard, CHM Software.

«Ми дуже раді вступити до Харківського ІТ Кластера та сподіваємось на продуктивну співпрацю», — розказав Тарас Омеляненко, CEO APIBEST.

999-1100x734 New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів

Керівники компаній розповіли про напрями роботи їхніх компаній, про проєкти та про бажані види взаємодії.

Дмитро Агапов, СЕО компанії CHM Software, поділився своїми враженнями та думками щодо приєднання до Кластера:
«Разом із Наталею Агаповою, HR-фахівцем компанії, ми відвідали збори в серії New Members Welcome. Ми познайомилися з іншими учасниками Кластера, розповіли про діяльність CHM Software та наші перспективи. Ми сподіваємось на плідну співпрацю з Кластером і його учасниками».

1000-1100x734 New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів

Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластера, розповіла про стратегічні цілі Кластера на 2021 рік, який внесок може зробити кожна компанія-мембер і як саме ми разом будемо змінювати умови для розвитку технологічного бізнесу Харківського регіону.

Після офіційної частини з представниками нових компаній розпочався нетворкінг, де керівники компаній змогли вільно поспілкуватись, поділитись враженнями й обмінятись досвідом.

444-1100x734 New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів

У 2021 році на Харківську ІТ-спільноту чекає безліч крутих офлайн-івентів. А це можливість для нових партнерств, ефективної взаємодії та обміну досвідом.

rocket New Members Welcome 2021: нетворкінг-івент для мемберів
Тож слідкуйте за нашими новинами — зустрінемося на наступних івентах!

Коментарі