New members welcome 2021: нетворкінг-івент для нових учасників Кластера

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 серпня Kharkiv IT Cluster провів довгоочікувану зустріч — New Members Welcome!

balloons-1-480x480 New members welcome 2021: нетворкінг-івент для нових учасників Кластера

Це вже традиційний для Кластера нетворкінг-івент, де C-level компаній-учасників, які вже входять у Кластер, мали можливість познайомитися з компаніями, які тільки-но приєдналися. Захід проходив у Харківському Дипломатичному Клубі.

Ancent-88-scaled-414x276 New members welcome 2021: нетворкінг-івент для нових учасників Кластера

Цьогоріч ми вирішили провести івент у змішаному форматі — онлайн і офлайн з урахуванням усіх карантинних рекомендацій. Тож усі компанії-учасники змогли долучитися до участі у заході.

До нас приєдналися такі компанії-мембери: SevenPro, Sigma SoftWare, WebMeridian, Konica Minolta, Autodoc, G5 Entertainment, MobiDev, Go Global World, INGO.

Ancent-80-scaled-414x276 New members welcome 2021: нетворкінг-івент для нових учасників Кластера

Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластера, розповіла про стратегічні цілі організації на 2021 рік: який внесок можуть зробити компанії-мембери, як саме ми разом змінимо умови для розвитку технологічного бізнесу Харківського регіону.

Керівники розповіли про напрями роботи їхніх компаній, про проєкти та очікувані результати від співпраці з Кластером:

Сергій Майстренко, завідувач управління INGO, відповідає за особисте страхування: «Я вважаю, що ми можемо бути корисними в IT-екосистемі. Перш за все, в медичній сфері: ми подбаємо про здоров’я фахівців із компаній, адже це наразі дуже актуально». 

Ірина Годованюк, директорка з маркетингу компанії Konica Minolta в Україні: «Для нас дуже важливо залишатися з Кластером на глобальному ринку в одному інформаційному полі. Ми позиціонуємо себе як IT-компанія, яка займається IT-рішеннями для крупних компаній України. Ми долучилися до Кластера, щоби бути на одній хвилі з ІТ-компаніями, що працюють в Україні, зокрема у Харкові». 

Ancent-84-1-scaled-414x276 New members welcome 2021: нетворкінг-івент для нових учасників Кластера

Світлана Зотке, HR-менеджер у компанії G5 Entertainment: «Для нас важливо підтримувати ініціативи, якими займається Кластер: удосконалення IT не лише в Харківському регіоні, а й зі штудіювання IT. Для нас дуже важливі ініціативи з навчання благодійності». 

Дмитро Прасолов, амбасадор країн СНД, співтовариства «Go Global World»: «Ми хочемо допомогти Кластеру та IT-ком’юніті розвиватися як в Україні, так і на міжнародному ринку. Тобто ми можемо презентувати Кластер міжнародній арені: наприклад, у  країнах Північної Америки чи Євразії».  

Після офіційної частини з представниками нових компаній розпочався нетворкінг, де керівники компаній змогли вільно поспілкуватися й обговорити ідеї для співпраці.

Ancent-104-1-scaled-414x276 New members welcome 2021: нетворкінг-івент для нових учасників Кластера

У 2021 році на Харківську ІТ-спільноту чекає безліч крутих офлайн-івентів. А це можливість для нових партнерств, ефективної взаємодії та обміну досвідом!

balloons-1-480x480 New members welcome 2021: нетворкінг-івент для нових учасників Кластера

Слідкуйте за нашими новинами — зустрінемося на наступних івентах! 🤓

Коментарі