ППоради по таймменеджменту

Manage your time with Kharkiv IT Cluster!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Як не перегоріти вдома під час роботи? Декілька найдієвіших порад від Kharkiv IT Cluster допоможуть вам!

Часто атмосфера на роботі сама спонукає до систематизації свого часу. Проте вдома… домашні улюбленці, холодильник, відсутність робочого кабінету відволікає, правда?

Та це не біда. 

А що тобі допомагає керувати часом? Пиши у коментарях!

Пріоритет

Занотуй всі свої задачі на ближчий тиждень та постав їх у пріоритетному порядку. За цим списком і виконуй їх. Не розпочинай новий таск, не виконавши інший ризикуєш про щось забути. Якщо маєш роботу, з якою не впораєшся самостійно не бійся звертайтеся до своїх колег. Ви одна команда і працюєте на загальний результат!

Скажи «НІ» дедлайнам

Завжди знай свої дедлайни, проте намагайся виконати задачу раніше. Таке ставлення дозволить тобі 100% не підвести колег і виділити декілька хвилин на себе та відпочити.

Проте, не чекай такого ж ставлення від інших. Кожен працює у своєму режимі.

Перерва — обов’язково!

Ставте собі таймер та робіть перерви під час робочого процесу. Це як в спорті: між підходами відпочинок обов’язковий. Наслідком відмови від зміни діяльності стає професійне вигорання, стрес та навіть неврологічні захворювання. Обов’язково читай нашу статтю про те, як не втратити фізичну форму під час карантину, і роби корисні перерви!

P.S.

В Японії співробітники отримують штраф за невиконання «правил перерви» та надмірну працю. Такі заходи ввели не так давно, аби люди жили більш щасливим та здоровим життям.

Всі поради перевірені особистим досвідом команди Kharkiv IT Cluster. Пам’ятайте, ви самі можете керувати часом. Плануйте, пам’ятайте про дедлайни та робіть маленькі відпочинки! 

У коментарях чекаємо ваші поради систематизації часу.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі