Збір коштів для захисників

Збираємо кошти на «швидкі» для захисників Харкова

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Асоціація IT Ukraine, Харківський ІТ Кластер та «Фундація Течія» розпочинають спільний збір коштів на дві карети швидкої медичної допомоги для Харкова. Фінансова мета – 20 тис. USD.

Карети швидкої допомагатимуть захисникам Харківської області якнайшвидше транспортувати поранених з «гарячих точок» до фельдшерських пунктів та госпіталей. За місяць кожна така машина, завдяки своєчасній медичній допомозі, зможе зберегти понад 600 життів! Доєднайтесь до порятунку наших захисників!

Перерахувати кошти можна на сторінці ініціативи на сайті ГО «Фундація Течія» у будь-який зручний спосіб:

Доєднатися до порятунку захисників

100% пожертвуваних коштів підуть на допомогу, організація не утримує відсотків з переказів. Про зібрані кошти та придбані автомобілі Асоціація IT Ukraine, Харківський ІТ Кластер та «Фундація Течія» відзвітують на своїх офіційних сайтах та сторінках у соціальних мережах.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала гуманітарної допомоги на 12,5 млн USD (понад 365 млн грн). Це як кошти засновників Фундації, так і пожертви фізичних та юридичних осіб з України та з-за кордону. У березні 2022 року ГО «Фундація Течія» та Асоціація IT Ukraine підписали меморандум про співпрацю задля більше ефективної допомоги Україні.

Доєднатися до порятунку захисників

Рекомендовані матеріали

  1. продовжуємо збір коштів
  2. вопросы как
  3. Мобілізація IT спеціалістів

Коментарі