Kharkiv IT Cluster у найдовшому у світі Youtube-подкасті

Наговорили на бронемашини для ЗСУ: виступ виконавчоі директорки Kharkiv IT Cluster Ольги Шаповал у найдовшому в світі благодійному Youtube-подкасті

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

28 вересня виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал взяла участь у найдовшому в світі благодійному Youtube-подкасті від онлайн-університету Dotli .

Серед запрошених спікерів заходу також були Сергій Притула, Радник Міністра цифрової трансформації Антон Мельник та інші експерти.

За форматом гості студії протягом 55 годин безперервно обговорювали особливості роботи та навчання в IT до та під час війни.

Головна мета заходу – зібрати 11 млн.гривень до Благодійного фонду Сергія Притули на придбання двух бронемашин для захисників України.

Поговорили про місію Kharkiv IT Cluster, як та коли він був створений, а також про те, яким чином відозмінилась його діяльність під час війни. Торкнулись теми хибних стереотипів щодо айтівців та руху волонтерства в IT-спільноті. Обговорили виклики та можливості для сучасної жінки в IT-бізнесі,

Також в ефірі Ольга Шаповал розповіла про сталі проєкти Харківського IT Кластеру та поділилася перспективами їхнього масштабування. Відмітила трансформації у технологічному секторі та посилення IT-галузі, як запоруки відновлення економіки України.

За зібрані донати онлайн-університет Dotli розіграв вау-призи Kharkiv IT Cluster, а саме військові трофеї від наших захисників.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Засоби для остеомії
  2. День народження Kharkiv IT Cluster
  3. Бустер в IT-освіті

Коментарі