Засоби для остеомії

Kharkiv IT Cluster передав обласним лікарням Харківщини понад 7000 одиниць засобів для остеомії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Благодійний фонд IT4Life був створений Харківський ІТ Кластером ще за часів пандемії. Але з перших днів повномасштабного вторгнення кілька сотень волонтерів ІТ-спільноти активно підтримують жителів Харкова, лікарні та військових. Ми постійно тримаємо руку на пульсі щодо потреб і приділяємо особливу увагу пошуку потреб тих, кому це найбільш необхідно.

Як ІТ-спільнота допомогла лікарням зараз?

Допомога медичним закладам під час війни – невід’ємна частина нашої діяльності. Ми постійно відслідковуємо потреби та намагаємося зосередитися на найнеобхіднішому. За допомогою щоденної праці команди волонтерів до медичних закладів Харкова та Харківської області вже були передані:

 • медичні інструменти;
 • кисневі концентратори;
 • інфузомати;
 • AR-окуляри;
 • високочастотний електрохірургічний апарат для точної монополярної та біполярної хірургії;
 • мікрохірургії без обвуглення тканин;
 • для колективних центрів — матраци, постільна білизна, побутове обладнання та засоби гігієни.

Канадське спіробітництво 

Ще з весни в медичних закладах виникла потреба у калоприймачах та інших засобах для остеомії. Частіше за все ці засоби є дороговартісними розхідниками, які треба змінювати приблизно кожні три дні. То ж командра Kharkiv IT Cluster звернулася за допомогою до Medical Mercy Canada.

Medical Mercy Canada — це канадська волонтерська організація, яка допомогла зібрати та передати на Харківщину велику кількість медичних засобів.

Medical Mercy Canada зібрали дві палети необхідних медичних засобів, які силами волонтерів Благодійного фонду IT4Life було доставлено до Харкова. Всі засоби були передані в лікарні Харківщини, де рятують вже не одне життя.

Розбудова партнерських зв’язків та налагодження партнерських відносин — це пріоритетний напрям нашої діяльності. Ми вже співпрацюємо з організаціями та окремити волонтерами зі Сполучених Штатів, Ізраїлю, Франції, Іспанії.

ІТ-спільнота Харкова продовжує працювати на користь рідного міста, допомагати жителям міста, медикам, рятувальникам, захисникам.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Solid Software
 2. Kharkiv IT Cluster передав AVR-окуляри
 3. допомога мешканцям Першотравневого
 4. Допомога від G5

Коментарі