Підсумки конференції від СІРЕ

Kharkiv IT Cluster впливає на розвиток малого та середнього бізнесу. Підсумки онлайн-конференції від CIPE

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

30 вересня 2022 Kharkiv IT Cluster став учасником онлайн-конференції «Схід України – пріоритети бізнесу задля відновлення».

Захід відбувся за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) – незалежного фасилітатора Національної бізнес коаліції. Головною темою обговорення стали ключові проблеми малого та середнього бізнесу у сучасних умовах, а також варіанти їхнього вирішення.

Цінність такого діалогу у тому, що пропозиції учасників стають основою для регіональних та національних пріоритетів бізнесу на новий Парламентський рік з перших вуст. Підсилює практичний вплив на реальні програми склад учасників: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, члени Коаліції Українська Рада Бізнесу, представники бізнес асоціацій та безпосередньо бізнесу.

Виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал разом із іншими спікерами з бізнес-об’єднань та представниками МСБ розкрили тему необхідності посилення партнерських відносин між владою та бізнесом, особливо в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення.

Ключові проблеми для розвитку ІТ-індустрії подібні до питань від інших галузей бізнесу, за відгуками їх представників на івенті. Найважливішими з них є питання бронювання фахівців, можливості відряджень за кордон терміном від 2 до 4 тижнів та податкового резидентства. Окремим питанням є можливість страхування ризиків за кордоном, за умови обмежень на валютні операції з боку НБУ.

На конференції підсумували національні пріоритети для малого та середнього бізнесу на 2022-2023 рр. за напрямками відновлення та розвитку економіки, інституційних реформ та змін у податковій системі, митному законодавстві.

Kharkiv IT Cluster завжди активно долучається до формування сприятливого середовища для розвитку бізнесу, зокрема технологічного сектору, веде активний діалог із владою задля захисту інтересів IT-спільноти. Ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. День народження Kharkiv IT Cluster
  2. Бустер в IT-освіті
  3. Kharkiv IT Cluster у найдовшому у світі Youtube-подкасті

Коментарі