Карітас України, ROZETKA та EPAM закликають доєднатися до всеукраїнської акції “Шкільний портфелик”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ініціатива “Шкільний портфелик” фонду “Карітас України” зі збору канцелярського приладдя для дітей з родин, які опинилися у складних життєвих обставин, проводиться з 2000 року. Вже чотири роки поспіль портфелики для українських школярів збирають і фахівці ІТ-компанії ЕРАМ.

Цього року до ініціативи міжнародного благодійного фонду Карітас України приєднався найбільший онлайн-ритейлер ROZETKA. Сьогодні до акції можуть долучитися усі бажаючі та «підвісити» для них шкільні рюкзаки та канцелярські набори.

shp4-640x427 Карітас України, ROZETKA та EPAM закликають доєднатися до всеукраїнської акції "Шкільний портфелик"

Ініціатор акції, фонд «Карітас України», поставив амбітну мету – від двох до чотирьох тисяч наборів для школярів по всій Україні. І хоча часу небагато, – акція триває до 21 серпня, – об’єднання зусиль партнерів та усіх охочих, допоможе досягти цілі.

Раніше спеціалісти EPAM Україна самотужки формували шкільні портфелики зі списку необхідного та направляли зібране до фонду, який зрештою передавав їх дітям. Наразі підхід до збору канцелярського приладдя спрощено. Відтепер кожен українець може «підвісити» благодійний шкільний набір на сайті rozetka.ua. Після замовлення портфелик буде доставлений до одного з 18 регіональних центрів Карітас по всій країні.

shp5 Карітас України, ROZETKA та EPAM закликають доєднатися до всеукраїнської акції "Шкільний портфелик"

“Ми підтримуємо багато проєктів зі сфери освіти, а також маємо власні. «Шкільний портфелик» – один із партнерських проєктів, до якого щороку долучаються сотні наших талантів. Спеціалісти обирають як індивідуальний збір приладдя, так і об’єднуються командами по 20-50 осіб. У EPAM сильний волонтерський рух та висока залученість у соціальні проєкти. Ми пишаємося, що в нашій компанії багато небайдужих, які готові допомагати і тим самим робити вагомий внесок у забезпечення рівного доступу до навчання дітей, родини яких опинилися у важких обставинах”, – коментує Азіза Хамідова, експертка КСВ-проєктів ЕРАМ Україна.

“Карітас України цінує багаторічну системну підтримку з боку партнерів, серед яких компанія EPAM Україна. Розвиток молодого покоління та безбар’єрне право на отримання освіти – це те, що формує майбутнє нашої країни. Надзвичайно важливо знаходити однодумців та об’єднувати зусилля громадського сектору, бізнесу та усіх українців у цьому напрямку. За понад 20 років реалізації акції, десятки тисяч школярів змогли отримати новенькі шкільні портфелі, наповнені необхідними канцтоварами. Більше того, діти отримують не тільки повністю зібраний «шкільний портфелик», а й відчуття підтримки і турботи, тому 1 вересня надовго лишається у їхній пам’яті як справжнє свято”, – коментує Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

shp2-640x427 Карітас України, ROZETKA та EPAM закликають доєднатися до всеукраїнської акції "Шкільний портфелик"

“Шкільний портфелик” — не єдиний спільний проєкт EPAM та фонду. Підопічні “Карітас України” є слухачами глобальної освітньої ініціативи eKids, завдяки якій діти знайомляться з основами програмування та вчаться самостійно створювати проєкти – мультики, музику, ігри тощо. Навчання дітей проводять волонтери компанії в онлайн форматі. Цього року EPAM розробив безкоштовний курс українською для вчителів та всіх бажаючих навчати дітей мовам програмування “Початковий рівень програмування на Scratch”. Опанувавши його, батьки чи опікуни зможуть стати тренерами і навчити дітей самостійно.Компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) заснована в 1993 році сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 35 країнах світу. Починаючи з 2013 року, компанія щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.

Карітас України є членом найбільшої світової мережі благодійних організацій Карітас Інтернаціоналіс. Упродовж майже 27 років Карітас України надає матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу сотням тисяч людей, що цього потребують. Робота Карітасу України відзначена численними нагородами – він є незмінним лідером Національного рейтингу благодійників України, 4 рази ставав переможцем Національного конкурсу “Благодійна Україна”, а у 2019 році Карітас України став першим благодійним фондом, що отримав Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків .Більше на сайті http://caritas.ua/ та на сторінці Facebook.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. навчальні курсу для ІТ
  2. допомога мешканцям Першотравневого
  3. Люди працюють в офісі

Коментарі