Junior Club: Time trackers – які бувають і як практично використовуються

Junior Club: Time trackers – які бувають і як практично використовуються

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20 грудня учасники закритого клубу Junior Club прослухали останній в цьому році вебінар. Спікером був Founder/CEO Rozdoum Андрій Дехтяр.

Учасники дізналися історію заснування компанії, про їх співпрацю з Atlassian, а головне — про продукти, якими Андрій користується у робочому та повсякденному житті.

Заснування Rozdoum

Андрій закінчив харківський  університет, а після отримання диплому бакалавру, поїхав на навчання до Гамбурга. Там отримав диплом магістра Інформаційних систем. Повернувшись в Україну, заснував свою компанію, яка займалася моделюванням програмного забезпечення. З 2008 року Rozdoum розпочав робити проєкти в екосистемі Atlassian.

Проєкти Atlassian

Atlassian — величезний вендер, набір інструментів, які допомагають створити проєкт якісно й вчасно, синхронізувати роботу команди людей.

До Atlassian входять такі основні продукти, як Jira — task manager, Confluence — база знань та створення контенту для роботи, Trello — для планування більш повсякденних задач. Bamboo — програма для збору, настройки та запуску кодів та багато інших

Андрій наголошує також, що всі програми пов’язані з основними потрібними системами для роботи над проєктами та написанням коду. Тому кожна твоя зміна з пов’язаною програмою буде відображена.

Андрій показав, як працювати з Jira на прикладі свого вже існуючого проєкту, як і навіщо створювати епіки та таски, розказав про планування і фактичне виконання певних задач і їх статуси.

Познайомив із інтерфейсом Trello і пояснив, для яких задач краще її використовувати, а Jira — коли ти досвідчений і працюєш з великою командою над великим проєктом.

Фідбек учасників

«Цілком зацікавило використання Trello у своїх цілях. Особливо сподобалося те, що спікер розповів про різницю Трелло та Джира у власних цілях», — каже Олег.

«Вебінар був цікавим та інформативним», — поділилася враженнями Даша.

Ми щиро дякуємо Андрію за вебінар, а учасникам — за їх зворотний зв’язок та надихаючі слова після кожної зустрічі в цьому семестрі.

До зустрічі у новому семестрі! Буде багато цікавого!😉

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Junior Club: Зворотний зв’язок — must have у твоїх soft skills
  2. Junior Club: Як планувати, щоб усе встигати?
  3. Junior Club: які підходи для управління проєктами існують?

Коментарі