Junior Club: SDLC. Ролі в IT, структура IT

Junior Club: SDLC. Ролі в IT, структура IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 жовтня Kharkiv IT Cluster провів третю зустріч для учасників Junior Club разом з компанією Infopulse

SDLC. Ролі та стуктура в IT

«SDLC. Ролі в IT, структура IT (критерії до кожного рівня)» — тема, яку разом для учасників досконально розкрили Зайко Олександр, Project Manager, та Ліпартеліані-Бєдоєва Лалі, Senior HRBP компанії Infopulse.

Олександр доволі широко навів структуру та ролі в ІТ. А також познайомив учасників з методологією Scrum та Kanban. Крім того Олександр з перших вуст розповів про обов’язки РМ, хто може стати проджект-менеджером та які знання для цього потрібні.

Спікери на життєвих ситуаціях та банальних прикладах пояснювали весь життєвий цикл айтішника. Наприклад, Лалі за допомогою вузлів на мотузці, що дуже запам’яталося нашим слухачам, презентувала Trainee, Junior, Middle, Senior та Expert. Які знання, складність роботи та основні обов’язки на кожному з цих рівнів.

«Trainee — моряк, який вчиться зав’язувати вузли, Junior — вміє зав’язувати вузли, Middle — знає та контролює жорсткість мотузки, Senior — знає не тільки технологію зав’язування, під яку вагу підходить, види вузлів, а й як зробити мотузку, Expert — знає все про мотузку, вузли та технології виготовлення», — навела приклади Лалі.

Ексклюзивно тільки для учасників Junior Club Лалі розказала, як у компанії Infopulse проходить технічне інтерв’ю для переходу з рівня на рівень.

«Потрібно кайфувати від вивченого та вчити все покроково. Ставтеся до себе з любов’ю. Не критикуйте себе — тренируйте себе. Ви не можете бути супергероєм всюди. Кайфуйте від того, що пізнаєте матеріал. Кайфуйте від того, що ви Junior або Middle»  

Ми дякуємо компанії Infopulse, а саме Лалі та Олександру за цікаву та нову інформацію і мотивацію для учасників! З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч у рамках закритого клубу. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Друга зустріч Junior club
  2. Teens2IT: Business Systems Support — зустріч з BSS Support Manager

Коментарі