Kharkiv IT Cluster запустив новий сезон проєкту Junior Club

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Junior Club

10 жовтня Kharkiv IT Cluster запустив новий сезон проєкту Junior Club! Було відібрано більше 100 мотивованих студентів, які найбільш точно описали свою зацікавленість в участі.

На першій зустрічі учасники дізналися більше про Kharkiv IT Cluster, ознайомилися з правилами клубу та висловили свої очікування від проєкту. 

У рамках зустрічі учасники також поділилися своїми думками щодо того, навіщо взагалі розвивати soft skills та які з них найпотрібніші фахівцю в IT-сфері. 

Крім того, студенти познайомилися одне з одним, розповіли про свої таланти, де навчаються та ким мріють бути через один, два та навіть десять років.

Відгуки

«Зустріч була класною. Усе лаконічно й доступно. Не просто сидиш і слухаєш лекцію, а й береш участь в обговоренні. Це справді круто!»— після зустрічі поділилася емоціями Оля.

«Класний підхід, без занудних лекцій. Круто, що багато комунікації між спікерами та слухачами. Не просто сидиш та слухаєш, а й береш участь та створюєш атмосферу. Це чудова змога перевірити свої знання та доповнити чимось свіжим завдяки однодумцям»,— також написала в спільний чат Вероніка.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Pershyi dosvid zmishanoi hry
  2. Kids2IT: як пройшла гра із учнями школи «Обдарованість»?
  3. Business Systems Support

Коментарі