Друга зустріч Junior club

Junior Club: чому soft skills важливіші, ніж hard? 

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 жовтня Kharkiv IT Cluster провів другу зустріч для учасників Junior Club разом із компанією CHI Software

«Soft Skills: чому вони важливіші, ніж харди» — тема, яку разом з учасниками досконально обговорила Катерина Файчук, HR-менеджер CHI Software.

Чим відрізняються Hard Skills від Soft Skills?

Hard Skills — це професійні навички, технічні знання та компетенції, які можна легко виміряти. Зазвичай ми отримуємо їх внаслідок навчання, курсів або підвищення кваліфікації. 

Soft Skills — вроджені особистісні якості, які формуються і закріплюються життєвим досвідом та залежать від темпераменту. Їх складно виміряти. Та саме вони допомагають будувати кар’єру та репутацію.

Всього 15% залежить від hard skills. Як не дивно, але інші 85% — це soft skills. Це підтверджує дослідження, проведене в Гарварді й Стенфорді в 1918 році. Виходячи зі свого досвіду, а також багатьох досліджень, швидше працевлаштується людина, у якої розвинені саме soft skills, тому що хардам можна навчити будь-яку людину. Тому на співбесіді важливо правильно себе подати, чітко відповідати на питання, навіть якщо не маєш розвинених професійних навичок.

Катерина навела приклади з життя, коли  soft skills стали вирішальними при прийнятті на роботу, а також подарувала учасникам список книг для розвинення м’яких навичок та тести на «знайомство із собою».

Учасники були дуже активні та вели дискусію зі спікером упродовж майже 2 годин! У кінці зустрічі Олег, як і інші, поділився своїми враженнями:

«Сьогодні я зробив кроки до своєї мрії і зрозумів, що все це не марно. Також я змінив свою думку щодо софт скілів, бо раніше думав що харди дійсно важливіші. Однак зараз упевнено можу сказати, що про софти не треба забувати. Дякую!»

А ми дякуємо компанії CHI Software та Катерині за мотивацію наших учасників! З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч у рамках закритого клубу. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. курс IT Marketing

Коментарі