Teens2IT: Business Systems Support — зустріч з BSS Support Manager

Teens2IT: Business Systems Support — зустріч з BSS Support Manager

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

13 жовтня Kharkiv IT Cluster провів онлайн-зустріч у рамках проєкту Teens2IT, на якій учасники познайомилися з компанією Luxoft та Максимом Клюком, BSS Support Manager.

Олена Григорко, керівниця відділення Luxoft у місті Дніпро, розказала учням про потенціально майбутню компанію, частиною якої може бути кожен із замотивованих учасників.

Luxoft Mission&Vision

Максим Клюк, BSS Support Manager, зараз не тільки забезпечує стабільну роботу департаменту в умовах критичних обставин, підвищує продуктивність праці департаменту, займається автоматизацією та оптимізацією робочих процесів, а ще й проходить службу в лавах ЗСУ 💙💛

Business Systems Support та функції BSS

«Business Systems Support — це процес, коли потрібно зробити систему/програму максимально зручною та стабільною, щоб ні в кого не виникало питань та проблем під час роботи з нею», — розказує про свої головні цілі в роботі Максим.

«Що я роблю на роботі? По-перше, обробляю заявки від користувачів, допомагаю з консультаціями в користуванні системами, за потреби надаю певні доступи. По-друге, пропоную, як системі покращити та полегшити їх роботу», — додає Максим.

Через яку професію легше увійти в IT

Максим також прописав якості, якими потрібно володіти для роботи в IT у цілому. Дивись запис зустрічі та дізнаєшся, чи володієш ти цими навичками: 

💥 Teens2IT: Business Systems Support — зустріч з BSS Support Manager! 🦾

Крім того, учасникам було запропоновано тест «Чи зможеш ти бути сапортистом?»

Пройти тестування на сапортиста 

У кінці Максим відповів на всі питання учасників. Тож, переходь на наш YouTube-канал та дивіться запис суперкорисної зустрічі!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. KIDS2IT: ЩО Є НАЙЦІКАВІШИМ В ІТ-СФЕРІ ТА ХТО ТАКИЙ RUBY DEVELOPER
  2. Написання CV та проходження співбесіди
  3. Що має вміти бізнес-аналітик (BA)?

Коментарі