Написання CV та проходження співбесіди

Як пройшов OpenIT: “Як створити відмінне CV, обійти всі фейли стороною та отримати перший job-offer?”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 травня відбулася онлайн-зустріч з представниками компанії MobiDev. Тетяна Макоєдова, Recruiter, та Анастасія Андрєєва, HR Manager, розповіли як зробити так, щоб резюме працювало на Вас.

Як не робити резюме на «трієчку»

Тетяна – діюча рекрутерка у компанії та точно знає, які резюме не прочитають, а тому навряд чи візьмуть на роботу. Вона охоче продемонструвала деякі з них: як правильно представити свої сильні сторони, яким текстом оформити, який фон обрати та чи доцільна ця фотографія в резюме:

«Фон вирви око та різні шрифти по всьому тексту – це точно не те що прочитає рекрутер з поганим зором, а з хорошим — не захоче»,— коментує приклад одного з таких резюме Тетяна.

Класне резюме – яке воно?

«Перше і найголовніше – резюме повинно бути читабельним, посилання всі клікабельні, інформацію подавайте структуровано, змістовно та правдиво.
В назві файлу обов’язково вказувати своє прізвище та бажану посаду тією мовою, якою написано резюме. Оптимальний варіант зберігання файлу у форматі PDF», — дає поради слухачам Тетяна Макоєдова, Recruiter у MobiDev.

Тетяна підсумувала щодо ідеального резюме та розказала про те, які кроки рекрутера після отримання CV, коли чекати зворотного зв’язку від нього та як підготуватися до співбесіди.

Бонусом тільки для учасників вебінару Тетяна Макоєдова поділилася відкритими вакансіями компанії MobiDev та охоче запросила до їхньої команди. Тож, радимо подивитись повний запис зустрічі на нашому YouTube-каналі за посиланням: https://youtu.be/VdMuMrhBqoQ

Переглянути запис на YouTube

Як ефективно перейти до робочих завдань?

«Перший нервовий період триває від 3 до 6 місяців. Звертайте увагу на перше враження – це найголовніше. Обов’язково потрібно звертатися до ментора, якого компанія закріпить за вами, а також до колег з будь-якими питаннями», – почала свою презентацію Анастасія Андрєєва, HR Manager у MobiDev.

Крім того, HR-менеджерка поділилася тим, що таке мотивація, чому важливо розвивати та навчати персонал і як саме це відбувається в компанії MobiDev.

Підти не можна залишитись…

Де поставити крапку чи кому на співпраці з роботодавцем вирішує не тільки робітник. HR-менеджер намагається зрозуміти причину того, чому співробітник вирішив піти з компанії, шукає шлях та створює план, щоб залишити людину і пропонує його. Якщо ж це все не допомогло, то дуже важливо допомогти з адміністративними кроками після завершення співпраці та залишатися на зв’язку.

Враження учасників

«Дякую за відповіді на питання та дуже цікаву лекцію. Усе дуже зрозуміло і корисно», – діляться враженнями глядачі та слухачі зустрічі.

Kharkiv IT Cluster дуже дякує Тетяні й Анастасії за корисну інформацію та цікаві факти із робочого досвіду!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Кар'єра Front-end розробника
  2. Open IT як працює серія безкоштовних освітніх воркшопів
  3. Open IT

Коментарі