
OpenIT: відбувся новий мітап про Data Governance від Kharkiv IT Cluster та AUTODOC 🔥
⚡ 8-го грудня пройшов відкритий мітап в рамках проєкту OpenIT.
Зустріч провів Кирило Сидоров, Vice President of Data management and analytics at AUTODOC, має 17-річний досвід у проєктному менеджменті. AUTODOC — міжнародна e-commerce компанія, яка активно розробляє технології для своєї роботи, створюючи комфортне внутрішнє середовище для розвитку власного IT-вектора. А також є лідером ринку Європи з онлайн-продажів автозапчастин.
👾 «Ми дуже великі, але про нас мало хто знає, тож хочемо це виправити, адже ми — найкрупніший інтернет магазин автозапчастин в Європі», — розповів Кирило про AUTODOC.
Лекція була унікальною, адже спікер приїхав до нас з Одеси, щоб поділитись з учасниками сутністю Data Governance і розповісти як почати шлях управління даними, як створити першу базу даних і те, чим все закінчується у великих компаніях.
🌠 Що таке Data Governance?
Data Governance не є моделлю ставлення до даних, використання якої гарантує короткостроковий успіх. Треба бути готовим до того, що процес буде довгим імісцями складним. Базовий крок для створення практики Data Governance – проєктування зрілої ІТ-архітектури. Робота з даними, що стали стратегічним цифровим активом, вимагає від обчислювальної інфраструктури максимальної гнучкості.
🌌 Міфи про перші бази даних.
Існує міф, що база даних — просто табличка, яка містить якусь інформацію. Кирило розвінчав цей міф та розповів: «Замало створити лише одну табличку та гадати, що вона вирішить всі проблеми, бо одна табличка дуже швидко перетворюється у пару тисяч табличок. І тут вже вручну неможливо керувати такою об’ємною базою. Тому потрібно використовувати системи управлінь базами даних, такі як: SAP, Microsoft Dynamics, 1C та інші».
🎆 Аналітика і все про неї.
Для побудови аналітики потрібно зібрати конкретні цифри, обробити їх та віддати вже готовий результат. Просто закинути їх у якийсь додаток не завжди виходить, бо іноді потрібно вручну аналізувати дані. Тільки на перший погляд це виглядає дуже легко, але насправді це не так, бо без розуміння базових етапів аналізу програма не зрозуміє, що від неї хочуть.
«Моя презентація побудована на складних словах і складній інформації для того, щоб людей яких це зацікавить, могли подивитись в інтернеті та почали розвиватися і рухатись далі вже самостійно» — підсумував спікер.
Після лекції в процесі нетворкінгу учасники мали нагоду поставити запитання Кирилу:
- Чи важливі знання математики для Data Governance
- Якими мовами програмування треба володіти, щоб стати профі в цій сфері
- Де найкраще навчитись аналітиці та що цікавого почитати
На найактивніших чекали брендовані подарунки від AUTODOC та Kharkiv IT Cluster!
💫 Ми дякуємо Кирилу і компанії AUTODOC за яскравий виступ та допомогу у проведенні мітапу!