компанія Jabil

Jabil — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Зустрічайте неймовірного мембера Kharkiv IT Cluster — компанію Jabil! Читайте про унікальні проєкти та засновану на повазі до фахівців і клієнтів внутрішню культуру в статті від компанії нижче.

Jabil: чим ми займаємось

У Jabil ми намагаємось працювати так, аби все було можливим і якомога кращим. Jabil — сервісна B2B-компанія, яка займається розробкою, виробництвом і повним циклом забезпечення. У компанії 100 локацій з усього світу з понад 260 000 працевлаштованих фахівців. Ми створюємо рішення для провідних компаній, аби допомогти їм вивести їхній продукт на ринок професійніше, швидше та ефективніше.

Наше бачення — стати постачальником виробничих рішень з найбільш розвиненими технологіями та довірою від клієнтів. Ми поєднуємо в собі глибинну й широку експертизу на ринку збуту, технічні та дизайнерські навички, виробничі знання, інсайти з повного циклу забезпечення і експертизу з глобального продуктового менеджменту. Усе, аби наші клієнти ставали провідними світовими брендами. Наша спільна мета — позитивно вплинути на кожного з фахівців, ком’юніті в цілому та навколишнє середовище.

tools-and-utensils Jabil — мембер Kharkiv IT Cluster

Jabil Kharkiv знаходиться в українському хабі виробничих компаній і тих, що займаються розробкою програмного забезпечення. Харківський офіс надає експертизу з розробки програмного забезпечення вбудованих систем, web & mobile, IoT, cloud, бездротових і дротових мереж. У компанії понад 100 фахівців, які створюють рішення для різних ринків: хмарні рішення, обчислення і зберігання, комунікаційні мережі, друк і ритейл, розумний будинок і побутова техніка, клієнтське пакування.

Крім того, у Jabil є три хаби IT Software Hubs:

  • головний офіс — Сент-Пітерсбург, Флорида;
  • Пенанг, Малайзія;
  • Харків, Україна.

Jabil: хто ми

Ми інноватори і думаємо МАСШТАБНО. Наша культура винахідливості допомагає нам надавати клієнтам доступ до найкращого в галузі дизайну, розробки програмного забезпечення та технологій наступного покоління ще до того, як вони про це попросять. Найсміливіші бажання наших клієнтів — нам усе під силу.

web-programming Jabil — мембер Kharkiv IT Cluster

Значне портфоліо з технологій і можливість впливати на робочі процеси — це саме те, що дозволяє фахівцям використовувати їхній талант і винахідливість і тренувати креативність. У компанії підтримують підприємницький дух, який дозволяє впроваджувати найсміливіші та найрізноманітніші ідеї. У Jabil піклуються про кожного і поважають голос кожного. Бути різними й відмінними — це те, що робить нас краще, сміливіше та сильніше. Ми створюємо робочий простір, у якому політика різноманіття не просто приймається, а святкується. Бути найрозвиненішим постачальником інженерних і виробничих рішень означає, що ми вимагаємо різноманітності ідей і рішень, нових перспектив і точок зору, аби досягати успіху там, де іншим не вдається.

Із сотнями локалізованих сайтів у понад 30 країнах світу не складно впевнитись у широкому масштабі індустрій, у яких працює Jabil, у великій кількості їхніх клієнтів і технологій із необмеженими можливостями. Фахівці компанії можуть створювати саме той кар’єрний шлях, яким надихаються, а також будувати зв’язки з колегами й лідерами, аби досягати нових висот у професії.

Культура Jabil

«Мати великих людей у команді» — не просто вираз для компанії. Це те, як влаштована робота Jabil кожного дня. Ми віримо, що кожен фахівець, незалежно від позиції, впливає на компанію. Нашим успіхом ми завдячуємо силі наших робітників.
Ми створюємо повноцінні кар’єрні можливості, аби кожен міг зробити свій внесок і отримати заохочення за старання і внесок.

tools-and-utensils Jabil — мембер Kharkiv IT Cluster

Дбати про локальне ком’юніті — ключовий елемент культури Jabil від заснування. Під ініціативою Jabil Cares фахівці працюють з місцевими та міжнародними організаціями, аби допомогти іншим і змінити світ на краще. З 2018 року фахівці Jabil виділили на волонтерство понад 87 000 годин, а також зібрали понад один мільйон доларів на благодійність, допомогу навколишньому середовищу і суспільству.

Jabil радіє роботі з Харківським ІТ Кластером, адже це можливість завжди бути в курсі можливостей для ІТ-сектора України. Ми раді поділитись історією Jabil і заохотити говорити «так» можливостям. Скажіть «так» Jabil!

Читайте про актуальні кар’єрні можливості в Jabil за посиланням.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias банер

Коментарі