Intellias банер

Компанія Intellias — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У грудні 2018 року до Kharkiv IT Cluster долучився новий учасник — компанія Intellias. Дізнайтеся, чим займається Intellias, які має переваги, чому є найкомфортнішим місцем для роботи та за якими напрямками веде роботу із Kharkiv IT Cluster.

Intellias – це знакові технологічні рішення для провідних компаній світу

Intellias — одна з найбільших ІТ-компаній України, яка об’єднує понад 1800 спеціалістів. Компанію заснували Віталій Седлер та Михайло Пузраков у 2002 році у Львові.

Intellias займається розробкою комплексного програмного забезпечення та допомагає клієнтам здійснювати цифрову трансформацію. Компанія фокусується на галузях, де має потужну експертизу, — автомобільна індустрія, фінансовий сектор, телекомунікації, торгівля, енергетика, логістика та охорона здоров’я. У портфоліо Intellias – проєкти з IoT, Artificial Intelligence, Data Science, UX/UI, Big Data, Cloud, DevOps та інші технології. Список напрямків роботи постійно поповнюється!

Серед клієнтів компанії — автомобільні гіганти, успішні світові компанії та яскраві стартапи. Технологічними продуктами, які створюють інженери Intellias, користуються понад 2 мільярди людей із усього світу.

Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Ідея відкрити офіс у Харкові виникла досить давно. Intellias обрав Харків, адже це місто має великий ІТ потенціал та багато інженерних талантів. І це рішення себе виправдало. Наразі харківська команда нараховує понад 150 спеціалістів і продовжує невпинно зростати.

MicrosoftTeams-image-98-1-414x233 Компанія Intellias — мембер Kharkiv IT Cluster

Чому Intellias?

Для клієнтів Intellias — надійний партнер, а для талановитих інженерів — місце безмежних кар’єрних можливостей. За версіями DOU, Forbes Ukraine та EY компанія є одним із кращих сервісних ІТ-роботодавців. Також, Intellias отримав звання “Велопрацедавець року” від U-Cycle у Києві та Одесі.

Intellias — це Engineering by people. “Якби ви створювали власну компанію, ви б створили Intellias. Адже ми побудували таку компанію, в якій хотіли б працювати самі”, — кажуть Віталій Седлер, CEO, та Михайло Пузраков, COO у Intellias.

Ключові переваги Intellias:

 • Ми ставимось одне до одного по-людськи. Починаємо день із «доброго ранку» та допомагаємо колегам почуватися як удома.
 • Наші процеси постійно вдосконалюються. Знаємо, що нам навряд чи вдасться створити ідеальний workflow, але ми до цього прагнемо.
 • Ми полюбляємо комфорт. Хочеш – працюй із дому, хочеш – приходь до офісу, де на тебе чекають затишні тераси, дитячі кімнати, салони краси й багато іншого.
 • Коли працювати – вирішувати тобі. Ми довіряємо нашим спеціалістам, тому жодному з нас не потрібно «відпрошуватися», щоб піти в банк чи до лікаря.
 • Наші спеціалісти – досвідчені інженери. 60% команди Intellias складається зі спеціалістів рівня Senior. Пристебнись, це «Формула 1» технічної розробки.
 • Ми дбаємо про довкілля. Екомобільність – важлива частина Intellias, відданість якій дозволила нам стати Велопрацедавцем року за версією UCycle.

Комфортний робочий простір

Спеціалісти компанії Intellias можуть обрати медичну страховку, абонемент у спортзал і басейн, компенсацію будь-якого іншого виду спортивної активності за бажанням або компенсацію витрат на відвідування сеансів психотерапевта. Незалежно від пакета, кожен спеціаліст додатково отримує страхування від COVID-19, компенсацію витрат на стоматологічні послуги, консультації, огляд та лікування у корпоративного лікаря, осінню вітамінопрофілактику або вакцинацію. Також в Intellias діє ініціатива IntelliCare, яка надає можливість кожному працівникові звернутися за безплатною консультацією до психотерапевта двічі на квартал.

IMG_2236-scaled-414x311 Компанія Intellias — мембер Kharkiv IT Cluster

Сьогодні переважна більшість спеціалістів Intellias продовжують працювати з дому, але після повернення до офісів вони зможуть обирати місце роботи відповідно до концепції IntelliSmartWorkplaces. Вона полягає у тому, що всі робочі місця в офісах​ діляться на три групи, і кожен може обрати найзручніший для себе варіант:​

 • Фіксовані робочі місця​ для колег, які працюватимуть 100% робочого часу з офісу;
 • Робочі місця спільного користування, які можна забронювати заздалегідь у спеціальному додатку. Цією опцією користуються ті, хто працює в офісі половину робочого часу;
 • “Незакріплені столи” за принципом co-working, коли можна сісти за будь-яке з вільних робочих місць. Цей варіант для тих, хто рідко буває в офісі.

Для цього в Intellias переобладнали офіси: промаркували столи, встановили персональні шафки для зберігання особистих речей, а для команд, яким треба сидіти разом, зарезервували відокремлені спейси, де вони зможуть налаштувати цю систему в межах свого простору. Для того, щоб спеціалісти могли самостійно наперед забронювати зручне робоче місце, компанія придбала додаток OfficeSpace. Він дозволяє переглядати поверхові плани офісів, обирати вільні столи та бронювати їх на період, протягом якого планується робота з офісу, а також допомагає знаходити корисні об’єкти в офісі: санітайзери, шафки для зберігання речей, мітинг руми тощо.

IMG_2212-scaled-414x311 Компанія Intellias — мембер Kharkiv IT Cluster

Навчання та розвиток спеціалістів

За розвиток спеціалістів у Intellias відповідає окремий відділ Talent Learning & Development. Спеціалісти Intellias, внутрішні експерти та зовнішні тренери регулярно проводять тренінги, воркшопи, вебінари та семінари. У компанії реалізують групові програми: Leading a Team, PM program, Architect school, Mentorship school та інші. Для підтримки та підвищення рівня володіння мовою в Intellias є власна школа англійської із загальними курсами для кожного рівня складності, а також тематичними курсами — Drop-in sessions, Profound writing course, Grammar-course, Short specific courses і, звісно, розмовний клуб. Також спеціалістам доступні корпоративна навчальна база, e-learning платформа із записами курсів і корпоративна бібліотека, де книги розподілені за двома категоріями — Technical Skills і Soft Skills & Management. Крім того, для кожного спеціаліста виділяється індивідуальний бюджет на навчання, який можна використати на професійні тренінги або конференції, онлайн-курси чи літературу.

Про CSR проєкти

Фокусом корпоративної соціальної відповідальності компанії є екомобільність. Компанія всіляко заохочує користуватися екологічними видами транспорту. Офіси обладнані усім необхідним для цього — паркуванням, душовими, гардеробними. А біля львівського офісу Intellias встановили швидкісні зарядні станції для електромобілів, якими співробітники можуть користуватися безкоштовно. На початку цього літа Intellias розпочав масштабний проєкт із популяризації велокультури — Екомобільне літо. Метою цього проєкту є поширення велокультури. Більше сотні спеціалістів компанії вже долучилися до #IntelliBike флешмобу і зараз роверять по всій Україні, а 5 амбасадорів у 5 українських містах прийняли виклик користуватися велосипедом усе літо. Крім того, компанія проводить тематичні події для поширення знань про екомобільність.

024-1-scaled-414x276 Компанія Intellias — мембер Kharkiv IT Cluster

У березні 2021 року компанія Intellias підписала Women Empowerment Principles від ООН. Intellias стала першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок, ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. Таким чином, компанія долучилася до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві, який налічує понад 6 тисяч компаній у всьому світі.

Детальніше про CSR напрямок Intellias можна переглянути у «Звіті сталого розвитку Intellias».

Інтернатура/стажування в Intellias

У 2020 році компанія запустила низку Boot Camp проєктів. Мета — навчати молодих спеціалістів та залучати кращих із них до команди:

 • DevOps bootcamp
 • C++ Boot Camp;
 • Sourcing Boot Camp;
 • Boot Camp for Scala developers.

IMG_9352-scaled-414x274 Компанія Intellias — мембер Kharkiv IT Cluster

Чому компанія вирішила долучитися до Kharkiv IT Cluster?

Intellias у співпраці з Kharkiv IT Cluster:

 • Діляться досвідом та експертизою зі студентами та розробниками-початківцями.
 • Популяризують сталу екомобільность Харкова (проєкт Velocity в рамках Boot Camp).
 • Розвивають IT-екосистему Харкова та України в цілому.

Представники компанії зауважили, що Kharkiv IT Cluster — це завжди цікавий нетворкінг, інформаційна підтримка подій, вакансій та усіх наших ініціатив.

Ми вдячні команді Intellias за внесок у розвиток ІТ-спільноти Харкова, а також за активну участь у різноманітних проєктах міста й Кластера.

Чекайте більше крутих новин про спільні проєкти Kharkiv IT Cluster та Intellias!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2021 рік
 2. Ecomobility Summer 2.0
 3. Як створити міжнародну конференцію за місяць під час війни

Коментарі