IT Loyalty: що корисно знати HR-ам IT компаній і не тільки

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує активну фазу розвитку програми лояльності IT Loyalty, і на бізнес-сніданку 24 жовтня провела презентацію для директорів і HR-ів компаній-мемберів.
IT Loyalty – платформа, що включає в себе мобільний додаток і сайт itloyalty.com.ua, являє собою цифрового помічника для співробітників компаній Кластера.
Унікальність проекту полягає в його повній діджіталізаціі. Якщо звичні програми лояльності припускають наявність карток, IT Loyalty – повністю цифрова система, комплекс сучасних user-friendly технічних рішень. Ідея проекту полягала в тому, щоб створити додаткові values ​​для кожного співробітника компанії-Мембер організації.

На даний момент програма містить 4 корисні фічі:

Цифрова дисконтна карта. Свої знижки через додаток вже надають 10 партнерів: SWEETER, Япошка, InVino, Beans & Brews, Penates, Sneaker mate, MeetMeat, Гостьовий будинок “Пенати”, FIRM Barbershop, Loza Strekoza. Схема її роботи проста: людина приходить в одне з партнерських закладів, називає останні 4 цифри, зазначені в додатку, і отримує обіцяну плюшку.
Купони. У мобільному додатку є вкладка “купони”, де можна отримати спеціальну ціну, наприклад -50% на квитки в кіно.
Інтерактивна карта Харкова з нанесеними на неї відмітками партнерських локацій і іншими корисними речами.
І, нарешті, inbox – майданчик для прямої комунікації вендорів з користувачами програми, з виключно таргетованим контентом.

Реєстрація в програмі здійснюється по корпоративному адресу.

Користувачі, які працюють в IT компаніях, що не входять в Kharkiv IT Cluster, теж можуть зареєструватися і користуватися обмеженим функціоналом. В цілому за період роботи платформи число її користувачів досягла 300 осіб, і на її базі було скоєно близько 300 транзакцій.

Зараз мобільний додаток працює на платформі iOS, але розробники обіцяють, що до кінця року з’явиться Android версія. Також в найближчих планах – запуск нового зручного сайту IT Loyalty, редизайн додатка для iOS і календаря IT подій.

Цифрова система лояльності IT Loyalty від Kharkiv IT Cluster – це вагомий показник рівня технологічності Харкова. Вона є віртуальною, не має фізичних носіїв, але продумана до найменших деталей. Таким чином Kharkiv IT Cluster робить ще один крок до побудови цифрової екосистеми і наближає Харків до футуристичного образу міста майбутнього.

Над створенням платформи активно працювала і продовжує працювати команда Kharkiv IT Cluster і ITOMYCH Studio.
Дізнаватися про нових партнерах і взагалі всіх новинах можна на Facebook сторінці проекту

Презентація про проект доступна по посиланню

Коментарі