proforiyentatsijnyj-kurs-razomtech

RazomTech: реінтеграція до цивільного життя в ІТ-світі. Профорієнтаційний курс для ветеранів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster презентує новий дистанційний курс для ветеранів і ветеранок із профорієнтації у сфері інформаційних технологій — «RazomTech: вступ до ІТ та вибір професії»

Цей курс призначений саме для тих, хто бажає розпочати нову кар’єру й перекваліфікувати свій цінний досвід..

Мета профорієнтаційного курсу

Спільнота Харківський ІТ Кластер розуміє, що перехід до цивільного життя може бути складним, особливо коли йдеться про вибір нової професії. Тому ми створили цей курс, щоб допомогти ветеранам і ветеранкам знайти свій шлях у сфері ІТ. 

На курсі ми надамо всю необхідну інформацію й підтримку, щоб учасники могли успішно впоратися з викликами швидкозмінного технологічного сектору.

Наша мета — допомогти знайти професійний шлях, який не лише відповідає інтересам і здібностям, але й допоможе вам максимально реалізувати свій потенціал ветеранам і ветеранкам. 

🌟Переваги профорієнтаційного курсу RazomTech

⏳ Безоплатний і необмежений в часі.

 Наш курс доступний абсолютно безоплатно й не має обмежень у часі. Можна вивчати матеріали й працювати у власному темпі, не поспішаючи.

👨‍🏫 Широкий вибір професій

Учасники познайомляться з різноманітними професіями в сфері ІТ, від технічних до нетехнічних. Оберуть той напрям, який зацікавить найбільше й визначити свій майбутній шлях в ІТ-індустрії.

💬Чат підтримки.

 Наша команда готова відповісти на всі питання й надати необхідну підтримку в чаті. До нас можна звертатися з будь-яких питань щодо навчання, професійного розвитку й кар’єри в ІТ.

Чого очікувати від курсу?

Під час курсу учасники дізнаються про широкий спектр професійних можливостей в ІТ, навіть без технічної освіти або досвіду роботи в цій галузі. Ми проведемо крізь основні напрямки розвитку, допоможемо зрозуміти, яка професія найбільше підходить, і підготуємо до вступу в ІТ-індустрію.

Чому саме ІТ?

ІТ-сфера — це не лише одна з галузей у сучасному світі, які найшвидше змінюються, але й сфера, де завжди є попит на нові таланти й інноваційний підхід. Це можливість реалізувати потенціал, незалежно від вашого віку, попереднього досвіду чи освіти.

Як долучитись?

Якщо ви ветеран або ветеранка й готові зробити перший крок до нової кар’єри в ІТ, ми раді запросити вас долучитися до нашого курсу. 

Доступ надається безоплатно й необмежено в часі.


Просто подайте заявку та ви отримаєте доступ до всіх матеріалів та ресурсів курсу. Завдання курсу будуть розміщені на навчальній платформі DrivEd, від компанії PioGroup Software для реалізації освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

 

Реєстрація на профорієнтаційний курс RazomTech:

Зареєструватись на курс

🔥Підписуйтеся на наш телеграм-чат, щоб не пропустити новини👉

Підписатися на Telegram-канал курсу

 

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. razomtech-yak-veteranu-pidgotuvatysya-do-spivbesidy-v-it-kompaniyi
  2. reintegratsiya-veteraniv-i-veteranok

Коментарі