kar-yerni-konsultatsiyi-IT

🚀 Завершив навчання і готовий поринути у світ інформаційних технологій?
 Тоді маємо для тебе унікальну можливість — безоплатні кар’єрні консультації від Kharkiv IT Cluster!

02 травня 18:00 — Python 
03 травня 17:00 — QA

Зареєструватися

Чому варто взяти участь?

🔍 На кар’єрних консультаціях ти дізнаєшся все про ключові компетентності, які необхідні для успішного старту кар’єри в ІТ-галузі.

📊Експерти-фахівці з ІТ-компанії розкажуть тобі про те, на що варто звернути увагу за окремими розділами компетентностей згідно з матрицею скілів Skills Matrix.

Skills Matrix — це універсальний портрет junior-фахівця від Kharkiv IT Cluster, який містить перелік знань, умінь і навичок. Матриці компетентностей складено згідно з вимогами провідних ІТ-компаній до фахівців-початківців на сучасному ринку праці.

🎯 Ці консультації спрямовані на фахівців – початківців в ІТ-галузі. Ми структуруємо теми, які допоможуть тобі готуватися до співбесід і тестувань, роз’яснимо, на що варто звернути увагу та як підготуватися до перших кроків у світі ІТ-технологій.

Які напрямки консультацій?

Python: 02 травня, 18:00.

Спікер — Максим Лукаш, Middle Python Developer at Quantum, поділиться з тобою інформацією, яку потрібно знати для Trainee/Junior Python Developer.
Разом ви розберете матрицю компетентностей, а також розглянете основні концепції мови програмування Python, ключові бібліотеки й інструменти, які часто використовуються в реальних проєктах.

QA: 03 травня, 17:00

Спікер — Дмитро Гамза, Senior Automation QA at Quantum, надасть поради щодо побудови успішної кар’єри в галузі QA. Спираючись на вимоги від провідних ІТ-компаній, розглянете основні принципи тестування програмного забезпечення, різні типи тестування й інструменти, які використовуються в тестуванні. Також зосередитесь на питаннях, відповіді на які необхідно знати під час проходження тестувань і співбесід.

Не втрачай шанс отримати цінні поради й набути впевненості перед стартом своєї кар’єри. Реєструйся зараз і готуйся до нових викликів і можливостей, які вже чекають на тебе!

 

Зареєструватися на кар’єрні консультації

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram