web, копія-min

Відкрито набір на онлайн-інкубатор StartUp4Good: 3-місячне навчання та можливість отримати грант до 12 000 євро

Дата

Ukrainian Social Venture Fund відкрили заявки на інкубаційну програму StartUp4Good. До участі запрошуються стартапи, зацікавлені групи та організації, які мають ідею запуску соціального бізнесу або вже апробовують її.

Наприклад, ціллю може бути працевлаштування ветеранів або внутрішньо переміщених осіб, перероблювання відходів, надання соціальних послуг різним вразливим групам населення. Таке підприємство може відраховувати певний відсоток прибутку на реалізацію обраної соціальної ініціативи, як-от підтримка екології чи культури під час війни.

StartUp4Good – це навчання у супроводі експертів, яке передбачає:

  • Відео-курс з практичними вправами
  • 10 онлайн-сесій тривалістю 3 години
  • Щотижневі індивідуальні менторські консультації
  • Домашні завдання, спрямовані на підготовку бізнес-планів
  • Пітчинг своєї бізнес-ідеї на Демо Дні
  • Можливість отримати грант до 12 000 євро на реалізацію ідеї

Серед поданих анкет на навчання оберуть до 22 команд. Заявки оцінюватимуться за такими критеріями: чітка ідея або план створення соціального підприємства, наявність команди від двох осіб, вагомість соціального впливу, реалістичність реалізації бізнес-плану та готовність відвідувати усі онлайн заняття.

За результатами участі в програмі та пітчингу перед журі й інвесторами, 5 проєктів отримають фінансування у розмірі 12 000 євро кожен – на запуск або розвиток своєї справи.

Щоб взяти участь потрібно заповнити форму.

Дедлайн подачі заявок: 28 квітня о 23:00

Вебінар-презентація про StartUp4Good доступна за посиланням. Організатори розповіли про критерії відбору, структуру та формат навчання, успішне заповнення заявки, а також відповіли на поширені питання.

Реєструйтеся та ставайте частиною підприємців, які здійснюють позитивні зміни в Україні!
__
Програма імплементується USVF за фінансової підтримки WNISEF і партнерства з SILab Ukraine. Кошти для підтримки 5 компаніям-переможцям буде надано в рамках проєкту #Collaborate4Impact, що фінансується ЄС і реалізується Impact Europe.