Intellias та ЛНУ ім. І. Франка підписали Меморандум про співпрацю

Intellias та ЛНУ ім. І. Франка підписали Меморандум про співпрацю

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Глобальна IT-компанія Intellias і один з найпрестижніших вищих навчальних закладів України Львівський національний університет ім. І. Франка підписали Меморандум про довгострокову співпрацю. В межах цього партнерства Intellias створить на базі однієї з аудиторій Львівського університету інноваційну освітню лабораторію IntelliMapLab.

📌 Про партнерство

☝️ Розвиток молодих талантів – важлива складова роботи компанії Intellias. Cпільні з Львівським національним університетом ім. І.Франка освітні проєкти, нададуть його студентам додаткові можливості для навчання та професійного розвитку. Відповідно до закріплених у Меморандумі домовленостей на базі однієї з аудиторій ЛНУ ім. І. Франка буде створена практична інженерна лабораторія IntelliMapLab. Це інноваційний освітній простір, де студенти Університету, за менторства експертів Intellias, будуть дізнаватися про сучасні технології з розробки навігаційних мап, а також реалізовуватимуть різноманітні практичні проєкти.

“Для нас велика честь співпрацювати з Львівським університетом. Завдяки лабораторії IntelliMapLab cтуденти Університету отримають доступ до передових технологій та знань зі створення навігаційних систем, що є сьогодні одним з найбільш перспективних технологічних напрямів в автомобільній галузі. Навчання та постійний професійний розвиток – одна з головних цінностей Intellias. Ми завжди відкриті до підтримки освітніх ініціатив та реалізуємо успішні проєкти з університетами в різних куточках світу. І дуже символічно, що саме зараз, у складний для нашої країни час, ми започатковуємо нове партнерство в Україні, у рідному для Intellias місті Львів”, – говорить Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

“На фронтоні головного корпусу нашого університету є гасло: «Patriae decori civibus educandis» або «Освічені громадяни – окраса Батьківщини». І наш колектив щодня наполегливо працює аби реалізувати цю ідею. А однією з головних наших цілей є досягнення найвищих стандартів наукових досліджень та впровадження передових освітніх практик. І якраз співпраця з роботодавцями є важливим аспектом задля якісної освіти, необхідної для успішної кар’єри наших студентів”, – зазначив Володимир Мельник, ректор ЛНУ імені І. Франка, професор.

Створення IntelliMapLab саме на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка зовсім не випадкове, адже Intellias та ЛНУ вже мають досвід успішної співпраці. Експерти компанії проводили серію воркшопів на тему IoT, хмарних сервісів AWS, iOS та Golang в межах літньої та зимової IT шкіл для молоді від Львівського національного університету. Крім того, саме тут, свого часу, навчались співзасновники компанії Віталій Седлер та Михайло Пузраков.

В межах реалізації програми Growth Mindset, ціль якої – створити підґрунтя для розвитку спеціалістів та спеціалісток Intellias та допомогти студентам технічних спеціальностей і розробникам-початківцям зростати в професії, компанія постійно реалізує різноманітні освітні ініціативи. Зокрема вже кілька років поспіль в Intellias діє проєкт IntelliStart, що передбачає безкоштовні курси з актуальних ІТ спеціальностей, онлайн і офлайн мітапи.

В 2022-2023 роках компанія успішно реалізувала програму Junior Stream з особливим фокусом уваги на вивченні Java та додатковим вивченням Scala. Завдяки якій 10 майбутніх майбутніх професіоналів, що пройшли конкурсний відбір, удосконалили свої практичні навички і дізналися про спеціалізовані технології в automotive індустрії. Також вони пройшли стажування під менторством досвідчених інженерів та інженерок Intellias. Сьогодні всі ці джуніор спеціалісти та спеціалістки працюють на реальних проєктах компанії, посилюють наші команди та допомагають реалізувати амбіційні задачі.

📌 Про ЛНУ ім. І. Франка

Львівський національний університет ім. І. Франка — класичний заклад вищої освіти з давніми академічними традиціями, що підкріплені сучасними інноваційними тенденціями. Навчальний процес в університеті забезпечують 19 факультетів та педагогічний коледж, де сьогодні навчається понад 24 000 студентів.

За роки незалежності Львівський національний університет став одним із найпрестижніших освітніх закладів України. Студенти та викладачі Університету здійснюють наукові дослідження світового рівня та співпрацюють з провідними світовими закладами вищої освіти та науковими установами. За останні роки у Львівському університеті впроваджено інноваційні освітні програми ІТ напрямку, зокрема, «Кібербезпека», «Статистичний аналіз даних», «Інженерія програмного забезпечення», «Сенсорні та діагностичні електронні системи» тощо. А також на базі ЛНУ ім. Івана Франка щороку проводяться традиційні зимові та літні школи з поглибленим вивченням новітніх технологій, штучного інтелекту та кібербезпеки: “Data Engineering and Security”, “Artificial intelligence summer school”, “Інтенсив цифрової безпеки для школярів”.

📌 Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2022 рік
  2. Intellias серед найкращих IT роботодавців за версією Forbes
  3. Intellias та Veteran Hub разом допомагатимуть ветеранам повернутись до цивільного життя
  4. Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Коментарі