Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Офіс управління проєктами (Project Management Office – PMO) ІТ-компанії Intellias очолив рейтинг найкращих у Європі та потрапив до четвірки найкращих у світі за версією міжнародної організації PMO Global Alliance. Експерти зі всього світу високо оцінили інноваційність проєктів Intellias та постійне удосконалення процесів проєктного управління в компанії.

Престижну нагороду PMO Global Awards щорічно отримують найкращі проєктні офіси у різних регіонах – Європі, Америці, Африці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Цього року найкращих серед PMO обирали 398 досвідчених лідерів та експертів зі 123 країн.

Серед основних критеріїв оцінювання – удосконалення проєктного менеджменту компаній, обслуговування клієнтів, найкращі практики, впровадження інновацій, згуртованість спільноти та відповідність цінностям компанії. Проєктний офіс Intellias переміг одразу у двох номінаціях: аgile і гібридні стратегії та розвиток компетенцій.

“Ця нагорода підтверджує якість на цінність нашої роботи, в якій ми використовуємо інноваційні інструменти для ефективного керування як проєктами клієнтів, так і внутрішніми проєктами Intellias. Це також результат наполегливої роботи наших спеціалістів в Україні. Хоча Intellias активно розвивається по всьому світі, ми ніколи не забуваємо про наше українське коріння. Для нас велика честь представляти Україну та демонструвати її переваги на світовому інженерному ринку”, – Олексій Шебанов, керівник проєктного офісу Intellias.

Від моменту свого заснування у 2018 році, проєктний офіс Intellias постійно розвивався та трансформувався у стратегічний підрозділ та центр експертизи компанії. Сьогодні PMO відповідає за дотримання найкращих світових практик у сфері проєктного менеджменту, а також за розробку та впровадження IDEAbook (Intellias Delivery Excellence Accelerator) – платформи з набором процесів і систем для управління проєктами та побудови інжинірінгових практик клієнтів та всередині компанії. Усе це допомагає компанії забезпечувати найкращий рівень якості своїх сервісів.

Про Intellias

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Про PMO Global Alliance та PMO Global Awards

PMO Global Alliance – міжнародна організація, заснована у 2017 році. Швидко поширюючись по всьому світу, організація стала найбільшою та найактуальнішою глобальною спільнотою Офісів управління проєктами. Учасниками PMO Global Alliance є проєктні офіси та спеціалісти із понад 100 країн. PMO Global Awards є найбільшою та найпрестижнішою глобальною нагородою для проєктних офісів та експертів PMO. Нагорода відзначає передові досягнення в PMO та управлінні проєктами.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2022 рік
  2. Intellias та ЛНУ ім. І. Франка підписали Меморандум про співпрацю
  3. «Лелеки» для ГУР: Intellias передає 5 млн гривень на збір «Повернись живим»

Коментарі