Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2022 рік

Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2022 рік

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

«Сталість попри війну» – під таким гаслом пройшов 2022 рік для Intellias. У річному нефінансовому звіті ми зібрали головні результати та події, що відбулись в житті компанії за цей час, та наші кроки у подоланні масштабних викликів для IT-індустрії і усієї країни.

На початку року команда Intellias втілила один зі сценаріїв Business continuity plan, у найшвидші терміни евакуювали колег з центральних, східних та південних областей на безпечніші території, відновили безперервність бізнесу і дотримання обіцянок клієнтам.

Разом з тим, компанія створила програми системної підтримки мобілізованих колег та різних підрозділів ЗСУ, забезпечивши їх автомобілями і необхідним спорядженням на суму понад 1 мільйон доларів.

«Озираючись на цей рік, я відчуваю невимовну гордість за всіх, хто продовжує працювати, розвивати, донатити та боронити. Багаторічні зусилля у побудові стійкої компанії та сталого управління допомогли нам вистояти у найскладніші часи та повернутися до роботи з новими силами. Попри світову рецесію, ми продовжуємо розвивати бізнес та фокусуємось на підтримці Збройних Сил України. Разом до перемоги», — Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

У 2022 році ми продовжували розвиток та найм в Україні, а також відкрили новий офіс в Ужгороді. Бізнес Intellias також розширився завдяки купівлі компанії Digital Inspired, що спеціалізується на Retail та eCommerce індустріях. Протягом 2022 року ми глобалізувались та відкрили офіси в Польщі, Хорватії, Португалії, Болгарії, Іспанії, Колумбії та Індії.

Звіт традиційно відповідає провідним стандартам звітування: Global Reporting Initiative (GRI) та Sustainability Accounting Standards Board (SASB), які слугують спільним знаменником для потенційних клієнтів, інвесторів, партнерів та широкого суспільства. Його наповнення висвітлює чотири основні напрями: відповідальність у бізнесі, відповідальність перед колегами, відповідальність перед суспільством та навколишнім середовищем.

Звіт зі сталого розвитку Intellias за 2022 рік можна знайти за цим посиланням.

Ви можете також переглянути Звіт Intellias зі сталого розвитку 2021.

Дякуємо, усій команді Intellias, нашим клієнтам і партнерам!

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias серед найкращих IT роботодавців за версією Forbes
  2. Intellias та Veteran Hub разом допомагатимуть ветеранам повернутись до цивільного життя
  3. Intellias та ЛНУ ім. І. Франка підписали Меморандум про співпрацю
  4. Військова форма й сотні пар тактичного взуття. Як Intellias підтримує жінок в армії
  5. Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Коментарі