Intellias серед найкращих IT роботодавців за версією Forbes

Intellias серед найкращих IT-роботодавців за версією Forbes

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias вже втретє увійшов до переліку найкращих ІТ роботодавців за версією Forbes Ukraine. У щорічному рейтингу видання оцінило роботодавців України та визначило 50 найкращих. За результатами дослідження Intellias отримав одну з найвищих оцінок й посів четверте місце серед представлених IT компаній та восьме місце у загальному рейтингу роботодавців України.

Для складання рейтингу організатори надіслали анкету спеціалістам та спеціалісткам, які працюють у компаніях-претендентах на звання найкращого роботодавця. Під час анонімного опитування можна було оцінити свою компанію за наступними критеріями:

 • бренд роботодавця, де найбільшу оцінку отримали компанії з NPS (індекс лояльності) понад 80%. В Intellias цей показник становить 94%;
 • розмір винагороди, що порівнювався з середнім рівнем винагороди на ринку за аналогічну роботу, а також анкетуванням визначався рівень вдоволення працівників та працівниць розміром їхньої винагороди;
 • умови праці, де оцінювався графік роботи, можливість взяти відпустку, безпеку робочого місця та ін.;
 • соцпакет – наявність медичного страхування, можливостей для навчання, тренінгів та ін.
 • масштаб внеску в перемогу України над ворогом;
 • інформаційна відкритість. Максимальні бали за цим критерієм отримали компанії, спеціалісти та спеціалістки яких надіслати понад 100 анкет до редакції Forbes, а також компанії, що мають вебсайт з контактами, розділом вакансій та ін.;
 • відчуття захисту – за цим критерієм визначались компанії, де працівники відчувають найбільший рівень захисту і найменший страх втратити роботу;
 • можливості для професійного розвитку в компанії;
 • інші фактори – цей критерій включав в себе довільні коментарі респондентів про компанію.

Загалом цього року редакція отримала понад 28000 анкет від респондентів. Результати опитування були доповнені оцінками експертів та інформацією з відкритих джерел. Згідно з методологією Forbes оцінював компанії за 100-бальною шкалою. В загальному підсумку Intellias отримав 79 балів.

В квітні 2023 року ми також увійшли до 10 найбільших роботодавців України, яких обирають професіонали, за версією EY. Intellias вже третій рік поспіль отримує найвищі позиції в цьому рейтингу.

Крім того, компанія отримала звання найкращого роботодавця за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. Також Intellias потрапив до п’ятірки лідерів серед усіх учасників національного рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ» та вже двічі отримував нагороди у рейтингу «Велопрацедавець року» від UCycle.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Intellias в п’ятірці найбільших IT-експортерів України
 2. Intellias вдруге у рейтингу найкращих роботодавців, відкритих для молоді
 3. Intellias та Veteran Hub разом допомагатимуть ветеранам повернутись до цивільного життя
 4. Intellias та ЛНУ ім. І. Франка підписали Меморандум про співпрацю
 5. Військова форма й сотні пар тактичного взуття. Як Intellias підтримує жінок в армії
 6. Forbes 30 Under 30

Коментарі