hack4restart_ua

Hack4reSTART: Міжнародний matchmaking мемберів Kharkiv IT Cluster із замовниками у Бухаресті

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ІТ-спільнота Харківського ІТ Кластеру створює рішення та продукти для клієнтів по всьому світу, пропонує понад двадцятирічну підтверджену експертизу у цифрових продуктах та сервісах під будь-який запит.

Позитивні показники розвитку IT-індустрії за 2022 рік переважно стали можливими завдяки міжнародним контрактам, які укладалися ще до повномасштабного вторгнення.
Зараз питання налагодження міжнародного партнерства та заключення trusted угод постають доволі гостро, бо впливають не тільки на перспективи розвитку ІТ-галузі, але й економіки України в цілому.

Наприкінці 2022 Kharkiv IT Cluster — єдиний з ІТ-об’єднань України став офіційним партнером Консорціуму EEN (European Enterprise Network) — найбільшої у світі мережі підтримки малих та середніх компаній з міжнародними амбіціями, яка має багаторічний досвід діяльності в бізнес-середовищах 60 країн світу.

Цього року Харківський ІТ Кластер створює ще більше платформ для нетворкінгу навколо наявних викликів, пошуку міжнародних партнерів та нових можливостей для розвитку мемберів.

25 травня відбувся Hack4reSTART Bucharest — подія, на якій компанії зі сфери ІТ могли знайти нових клієнтів, а бізнеси нетехнологічного сектору — рішення з цифровізації.

Hack4reSTART — це гібридна подія, тож компанії-мембери Kharkiv IT Cluster мали змогу доєднатись, як офлайн так і в онлайн-режимі.

Manufacturing industry goes digital!

В івенті взяло участь 106 учасників з 13 країн Європи, які були об’єднані єдиною метою: знайти нових партнерів і впровадити діджиталізацію та «зелене» виробництво у внутрішні процеси своїх компаній, щоб бізнес зміг зменшити витрати і підвищити власну ефективність.

«Перш за все хочу висловити вдячність за можливість прийняти участь у конференції. Нетворкінг неймовірний, дуже цікава аудиторія та багато корисних знайомств. Не вистачало лише мобільного додатку для більш швидкого і комфортного спілкування з учасниками, так як повідомлення на сайті багато хто не читав і не бачив. Все інше чудово», — поділилась враженнями від попереднього івенту Маргарита Абанкіна, GoIT.

Незважаючи на те, що івент вже пройшов, учасники мають доступ до платформи з пошуку партнерів і можуть проводити подальші онлайн-зустрічі з потенційними партнерами і клієнтами до 30 червня.

«Ми брали участь онлайн цього разу. На івенті було трохи більше 100 учасників і я поки провела зустріч лише з однією потенційною клієнткою, проте ще є час і я планую поспілкуватись і з іншими. Було незручно, що більшість присутніх на івенті погано комунікують англійською», — коментар компанії Raccoon Gang.

2022 та 2023 роки демонструють, що наша сила — в спільноті, бо разом ми масштабуємо рішення, посилюємо ІТ-галузь, підтримуємо та закладаємо основу післявоєнного відновлення економіки України.

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — станьте частиною прогресивного ком’юніті і відкрийте свою компанію міжнародним партнерам та всьому світу!

Створюємо екосистему для технологічного бізнесу. Rooted in Kharkiv Expanding Globally.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  2. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster
  3. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster

Коментарі