mobidev_ua

ХАБи ІТ-незламності MobiDev: Пишаємось злагодженою роботою команди

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Більше 500 днів триває повномасштабне вторгнення. Протягом цього часу українське ІТ довело, що воно незламне й здатне не просто боротись, а й досягати нових вершин. Мембери Харківського ІТ Кластеру уже у квітні 2022 року відновили роботу на 95% власної потужності.

Одна зі сторінок блогу ХАБів ІТ Незламності — це історія компанії Mobidev, яка завжди приділяла багато уваги підготовці до будь-яких форс-мажорних сценаріїв. Блекаути не стали виключенням.

Після 24 лютого 2022 року перед командою з’явилась нова ціль: забезпечити делівері зі стовідсотковою гарантією і зробити робочий спейс безпечним для людей.

office_mobidev-640x427 ХАБи ІТ-незламності MobiDev: Пишаємось злагодженою роботою команди

MobiDev створили ХАБ незламності прямо у своєму харківському офісі на мінус першому поверсі. У лютому-березні тіммейти використовували цей простір як бомбосховище, а сьогодні двері хабу завжди відкриті для команди у випадку надзвичайних ситуацій.

Хаб у Чернівцях працює повноцінно і став притулком для багатьох мобідевовців, які вимушено покинули свої домівки через вторгнення. Частина команди продовжує працювати в польському офісі та не втрачає зв’язку з Україною.

У кожному офісі MobiDev затишно і тепло — є інтернет, кава та чай.

Тімейти, які знаходяться в інших містах України, працюють у коворкінгах. Поки питання блекаутів було актуальним, компанія орендувала приміщення у ключових містах країни, а також частково компенсувала витрати на оренду робочих місць тим, хто сам знаходив місця для роботи.

teammates_mobidev-640x427 ХАБи ІТ-незламності MobiDev: Пишаємось злагодженою роботою команди

В MobiDev пишаються командою, яка виконує всі комітнементи щодо поставки незважаючи на складні умови. Тіммейти допомагають одне одному і забезпечують безперебійний формат роботи. Компанія в свою чергу продовжує тримати руку на пульсі, реагує на потенційні загрози, форс-мажори і шукає додаткові шляхи забезпечення «незламності» на натупну осінь-зиму.

Айтівці щодня доводять, що, незважаючи на всі виклики, челенджі та бар’єри, вони продовжують працювати й наближати нашу Перемогу!

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — ком’юніті, що об’єднане єдиною метою: просувати українське ІТ, щоб про нас почув увесь світ!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  2. Pidsumky vebinaru_Open IT

Коментарі