globallogic_istorii_vnesku_web

GlobalLogic поділились історіями внеску айтівців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

IT-компанія GlobalLogic впродовж року проводила кампанію «Make an impact beyond the code». Вона покликана висвітлювати внесок фахівців у світові технології та покращення життя. Своїми історіями поділились понад 200 технічних спеціалістів з усієї України.

Внесок, який роблять інженери, шириться за межі написання коду: українська IT-спільнота має потужну експертизу в автомобільній галузі, сфері вбудованих технології та штучного інтелекту, активно підтримує Сили Оборони України та гуманітарні ініціативи.
За результатами зібраних історій, топ напрямків імпакту наступний: охорона здоров’я, волонтерство, медіа індустрія, високі технології та освіта.

globallogic_istorii_vnesku_Infographics-414x233 GlobalLogic поділились історіями внеску айтівців

Що створюють айтівці у командах

Серед розробок, над якими працюють українські інженери у складі команд: розумні дефібрилятори, система безпеки авто, розумний дім та навіть відомий додаток для вибору вина.
Зокрема, одним з робочих проєктів є ПЗ з пожежної безпеки. Софт, створений фахівцями GlobalLogic, аналізує складні будівлі з великим скупченням людей – лікарні, аеропорти, офісні приміщення тощо. Програмне забезпечення допомагає запобігати поширенню пожежі та надає рекомендації щодо обладнання кожної кімнати належним протипожежним інвентарем.

Власні розробки українських інженерів

Крім технологічних розробок у робочих проєктах, українські інженери та студенти створюють власні: це рішення у сфері зеленої енергетики, безшумні мотоцикли для ЗСУ та, наприклад, додаток UA:Казки, аби діти завжди мали доступ до улюблених історій.

Дізнатися більше про історії внеску фахівців у різних індустріях можна на сторінці кампанії.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. forbes_vidznachyv_globallogic_ua_web
  2. globallogic_6_mln_gryven_na_protezuvannya
  3. yak_uvijty_v_it_pid_chas_vijny_web

Коментарі