globallogic_6_mln_gryven_na_protezuvannya

GlobalLogic передала 6 млн гривень на протезування українських військових

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Фахівці ІТ-компанії GlobalLogic ініціювали та підтримали донат у 6 млн гривень на протезування українських військових. Допомога передана Superhumans, центру протезування, реконструктивної хірургії та реабілітації постраждалих від війни.

За даними Міністерства охорони здоров’я, понад 20 000 людей в Україні потребують протезування. Центр Superhumans встановлює протези та повертає втрачені можливості в середньому 50 людям на місяць. Наступного року Центр планує надавати послуги з реабілітації для 3000 людей.

«До Нового Року ми вирішили спрямувати кошти на підтримку захисників України. Цю пропозицію підтримало більшість опитаних колег. Маємо за честь особисто подякувати тим, хто боронить усіх нас, ціною власного здоров’я та віддаючи у боротьбі з агресором найцінніше.» — говорить Анна Щербакова, віцепрезидентка та операційна директорка GlobalLogic Ukraine

«Superhumans надає послуги людям, які здатні на неймовірні речі, людям, завдяки яким ми сьогодні можемо працювати, створювати нові технології та покращувати якість життя українців. І нас в цьому підтримують найкращі компанії. GlobalLogic – яскравий приклад такого партнерства. Ми щасливі, що оголошуємо про це напередодні нового року! Завдяки цій співпраці, ми зможемо повернути свободу та незалежність ще десятку людей. Адже кожен встановлений протез — це свобода та незалежність», — коментує співпрацю СЕО Superhumans Center Ольга Руднєва.

Українські інженери GlobalLogic уже зробили свій внесок у протезування захисників та у 2023 році створили програмне забезпечення для біонічних протезів. Рішення розроблене із застосуванням штучного інтелекту. Цей проєкт став переможцем міжнародної премії Hitachi Inspiration of the Year Award у Лондоні.

Крім власного внеску, компанія GlobalLogic пропонує долучатися до збору Superhumans на протезування людей, які постраждали від війни. Підтримати Супергероїв можна за посиланням.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. forbes_vidznachyv_globallogic_ua_web
  2. GlobalLogic_mini_office
  3. yak_uvijty_v_it_pid_chas_vijny_web

Коментарі