yak_uvijty_v_it_pid_chas_vijny_web

Як увійти в IT під час війни – досвід новачків з GlobalLogic

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

За останні два роки ринок інженерних талантів суттєво змінився. Команда GlobalLogic дослідила, яких фахівців залучають на комерційні проєкти та які навички мають найбільший попит під час повномасштабної війни в Україні.

Експорт IT-послуг з України скорочується, проте лідери ІТ-ринку продовжують залучати фахівців на проєкти. Це стосується як залучення зовнішніх фахівців, так і внутрішніх спеціалістів, чиї попередні проєкти завершилися. Зараз у GlobalLogic 170 відкритих позицій в Україні. У компанії розповіли, як і кого запрошують на проєкти під час війни.

Зовнішні фахівці: яких спеціалістів частіше беруть в IT-компанію

З початку повномасштабної війни до компанії приєднався 1351 новий фахівець. Близько половини з них отримали запрошення на інтерв’ю через LinkedIn та Djinni.

Найбільший попит мають Senior та Middle спеціалісти, проте початківці також потрібні. 351 фахівець рівня Junior і Trainee стали частиною компанії з початку повномасштабного вторгнення.

Залучення нових фахівців не обмежується Києвом та Львовом, де основні офіси компанії функціонують повноцінно.

novi_fakhivtsi_v_GlobalLogic_v_Ukrayini-414x414 Як увійти в IT під час війни – досвід новачків з GlobalLogic

Частіше за все у компанії шукали спеціалістів з навичками QA Automation, C++, JavaScript, DevOps та .NET. Вони залишаються найпопулярнішими серед відкритих позицій компанії і зараз. Крім того, GlobalLogic визначили, клієнти з яких індустрій продовжують активно залучати послуги українських айтівців.

top_5_napryamkiv_v_it_GlobalLogic-414x414 Як увійти в IT під час війни – досвід новачків з GlobalLogic

Внутрішні фахівці: як компанія шукає проєкти своїм спеціалістам

Люди є основною цінністю в GlobalLogic. Підтримка фахівців і пошук нових проєктів для них стали пріоритетною задачею для компанії. Так, за півтора роки повномасштабної війни, 1700 спеціалістів, чиї проєкти завершилися, отримали нові ролі на проєктах GlobalLogic. Зазвичай, новий проєкт знаходять за 2 місяця. Впродовж цього часу компанія надає фахівцям всю необхідну підтримку.


Про GlobalLogic

GlobalLogic (www.globallogic.com) — лідер у сфері цифрової інженерії. В Україні GlobalLogic входить до 50 найбільших експортерів 2022 року за рейтингом Forbes, а також є однією з 30 найстійкіших компаній. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа і розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.


Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. досвід GlobalLogic
  2. Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic
  3. Чому айтівці обирають тривалу співпрацю: опитування GlobalLogic

Коментарі