досвід GlobalLogic

5 технологій, які допомагають масштабувати бізнеси. Досвід GlobalLogic

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Інженери IT-компанії GlobalLogic створюють рішення для цифрової трансформації бізнесу для 500 міжнародних клієнтів. Ці технології допомагають бізнесам скорочувати видатки, автоматизувати процеси, створювати нові продукти. GlobalLogic поділилися 5 технологіями, які використовують у процесі цифрової трансформації та їх перевагами:

Хмарні обчислення

Хмарні технології зберігають і опрацьовують інформацію, необхідну для роботи різних застосунків. Завдяки хмарі, застосунок з тисячею користувачів може швидко масштабуватися до мільйону юзерів. Для цього розробникам не потрібно заздалегідь будувати власну ІТ-інфраструктуру. Власники “орендують” у хмарі стільки ресурсів, скільки потрібно для роботи застосунку тут і зараз.

Згідно дослідження, хмарні технології допомагають високотехнологічним бізнесам зростати швидше та заробляти більше. Технологія економить до 20% бюджету на утримання IT-інфраструктури.

Мікросервіси

Мікросервіс в контейнері – це самодостатня частина програмного забезпечення, яка виконує конкретну задачу і працює незалежно від інших частин. Це як різні комунальні служби міста: кожна відповідає за своє – дороги, водопостачання, електроенергію. Якщо всі енергетики раптом захворіли, це не вплине на ремонт доріг чи перевірку труб.

DevOps та CI/CD

Комп’ютерні програми створюють через процеси, що повторюються: написання коду, тестування, інтеграція (доставка коду) тощо. DevOps дозволяє автоматизувати циклічні процеси, втричі знижує вартість виправлення помилок та на 22% економить час на рутинні задачі розробки.

Штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML)

AI та ML покращують і процес створення, і процес використання цифрових продуктів. Крім того, ці технології роблять бізнес більш прибутковим. Згідно дослідженням McKinsey, завдяки AI банки зможуть заробляти на 3-5% більше. Це додаткові $200-340 млрд на рік.

Big Data та розширена аналітика

Big Data дозволяє робити висновки на основі аналізу великих даних. Наприклад, у медицині це допомагає прогнозувати сплески захворюваності чи розробляти нові ліки. Завдяки Big Data бізнеси на 25% швидше впроваджують інновації, а продуктивність роботи зростає на 17%.

– Нові технології коштують дорого, але це того варте, – говорить Орхан Гасімов, директор з технологій у GlobalLogic, – згідно досліджень, бізнеси, які завчасно вклалися в нові технології, під час Covid19 збільшили свою ринкову частку на 5%. Технології роблять бізнеси стійкішими до криз.

Про GlobalLogic

GlobalLogic — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа і розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. GlobalLogic відкрили фотовиставку “Рік Стійкості” та зібрали 1,5 мільйона гривень для “Повернись живим”
  2. GlobalLogic оголосила про придбання Sidero
  3. ІТ-компанія GlobalLogic представила медичні розробки українських інженерів на міжнародному форумі UNBROKEN

Коментарі