Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic

Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

До Дня Знань GlobalLogic, одна з найбільших IT-компаній України, дослідила, скільки часу приділяють навчанню IT-інженери, які джерела навчання використовують та як повномасштабна війна вплинула на навчальний процес.

У проведеному опитуванні взяли участь майже 700 спеціалістів компанії з різним рівнем досвіду. А саме: 245 фахівців рівня Senior, 208 – Middle, 121 – Junior, 18 – Trainee та 49 керівників проєктів.

Скільки часу айтівці приділяють навчанню

Абсолютна більшість інженерів регулярно навчаються. Так, половина опитаних ІТ-спеціалістів витрачають на підвищення кваліфікації щонайменше три години на тиждень.

Infographics1-414x414 Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic

 

Яка мотивація навчатись

Найбільшою мотивацією є бажання саморозвитку — його відмітили 85% респондентів. Інші мотиви для навчання – підвищення рівня доходу, карʼєрний ріст, бажання залишатися затребуваним спеціалістом та навчання для потреб поточного проєкту.

Infographics2-414x414 Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic

Інструменти для навчання

Найчастіше айтівці звертаються до спеціалізованих статей, блогів та професійної літератури. Також більше половини ІТ-фахівців обирають навчальні курси на порталах (Coursera, UDEMY, Prometheus тощо) та відеоуроки на YouTube. Рідше українські інженери звертаються до ІТ-шкіл.

Майже половина опитаних отримала нові знання завдяки GlobalLogic Education – платформі, що сприяє професійному розвитку ІТ-спеціалістів та тих, хто планує зробити перший крок в ІТ. Інженери компанії мають доступ до десятків різноманітних тренінгів, щоб покращувати професійні навички.

З 2019 року група компаній інвестувала понад $6 млн в професійний розвиток та підвищення кваліфікації місцевих фахівців в регіоні Центральної та Східної Європи. Значна частина цих вкладень припадає на інженерні таланти саме в Україні.

Infographics3-414x414 Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic

 

– Інженери продовжують навчатись навіть в умовах повномасштабної війни. Опитування свідчить, що у воєнний час 28% респондентів стали навчатися навіть більше. Це говорить про високу мотивацію та стійкість українських інженерів, – коментує Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic. – Постійне навчання – невід’ємна складова успішного та затребуваного інженера. Тому з боку компанії ми робимо все можливе, щоб допомагати розвитку колег.


Про компанію GlobalLogic

GlobalLogic (www.globallogic.com) — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа й розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. досвід GlobalLogic
  2. GlobalLogic оголосила про придбання Sidero
  3. GlobalLogic

Коментарі