GlobalLogic_mini_office

GlobalLogic відкриває додаткові офіси по Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

IT-компанія GlobalLogic відкриває мініофіси в різних регіонах України, щоб фахівці могли почуватись комфортніше та мали стабільний зв’язок.

Минулої зими GlobalLogic відкрила 10 мініофісів у центральних та західних регіонах України. Завдяки цьому понад 500 спеціалістів, які знаходяться у містах без постійних офісів компанії, отримали стабільний доступ до електроенергії та інтернету. На літній сезон частина з офісів закрились, та напередодні зими компанія поновила роботу додаткових хабів.

До списку міст, де мініофіси працювали минулої зими, додалися нові. Наразі по Україні працюють 10 мініофісів, а саме: Івано-Франківськ (2 офіси), Вінниця, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький. Також відкрито нові локації: Чернівці, Полтава та Дніпро. Днями відкривається мініофіс в Одесі.

Основні офіси у Львові (2 локації) та Києві працюють у звичайному режимі, у Миколаєві та Харкові — в обмеженому.

Ми відкриваємо офіси для зручності спеціалістів, які знаходяться в цих містах. Фахівці мають укриття, стабільний зв’язок, живлення та комфортні умови для співпраці. За словами колег, вони раді приходити до мініофісів та зустрічатися один з одним наживо. Це особливо важливо у ці складні часи, — коментує Анна Щербакова, віцепрезидентка та операційна директорка GlobalLogic.


Про компанію GlobalLogic

GlobalLogic (www.globallogic.com) — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа й розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Continental Automotive нагороджує GlobalLogic званням “Постачальник року”
  2. Інженери GlobalLogic назвали найперспективніші IT-спеціальності
  3. Чому айтівці обирають тривалу співпрацю: опитування GlobalLogic

Коментарі