Інженери GlobalLogic назвали найперспективніші IT-спеціальності

Інженери GlobalLogic назвали найперспективніші IT-спеціальності

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

До нового навчального року, одна з найбільших IT-компаній України GlobalLogic опитала своїх фахівців про те, як та чому вони навчаються. Інженери розповіли про найбільш перспективні IT-спеціальності та чи допомагає профільна освіта у робочих задачах.

У опитуванні взяли участь майже 700 спеціалістів компанії з різним рівнем досвіду. А саме: 245 фахівців рівня Senior, 208 – Middle, 121 – Junior, 18 – Trainee та 49 керівників проєктів.

Найбільш перспективні спеціальності

Більшість фахівців GlobalLogic вважають Data Science, Artificial Intelligence та Machine Learning найперспективнішими напрямами для вивчення. Про це заявили 67% респондентів. До першої десятки також увійшли DevOps, Data Analysis, Embedded, Full Stack, Mobile, Backend, Frontend, Project Management та Business Analysis.

Infographics-1-414x414 Інженери GlobalLogic назвали найперспективніші IT-спеціальності

Англомовний контент переважає

Знання іноземних мов значно розширює перелік джерел для отримання знань. Це підтверджують і результати опитування: 85% респондентів навчаються переважно англійською мовою.

Вища освіта і комерційний досвід

Лише 20% опитаних спеціалістів вважають, що для старту кар’єри в ІТ достатньо отримати профільну вищу освіту. Решта впевнена, що на додачу потрібне додаткове навчання та практика. Так, більшість опитаних регулярно відвідує професійні курси та/або навчається самостійно.

Infographics-2-414x414 Інженери GlobalLogic назвали найперспективніші IT-спеціальності

GlobalLogic Education

Близько половини опитаних отримали нові знання завдяки GlobalLogic Education. Це платформа для навчання як новачків, так і досвідчених спеціалістів. З 2019 року група компаній GlobalLogic інвестувала понад $6 млн у професійний розвиток і підвищення кваліфікації місцевих фахівців в регіоні Центральної та Східної Європи. Значна частина цих вкладень припадає на інженерні таланти саме в Україні.

Першу частину дослідження про мотивацію у навчанні та те, скільки часу айтівці приділяють освіті, GlobalLogic опублікувала напередодні Дня Знань.


Про компанію GlobalLogic

GlobalLogic (www.globallogic.com) — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа й розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Голова британського офісу GlobalLogic відвідав Львів
  2. GlobalLogic
  3. Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic

Коментарі