GeoComply банер

GeoComply — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Представляємо вам мембера Харківського ІТ Кластера — компанію GeoComply!
На чому спеціалізується компанія, які в неї цінності, як піклуються про своїх фахівців і чому вирішили приєднатись до Кластера — читайте у статті.

Напрями роботи GeoComply

Протягом 10 років GeoComply розробляє програмне забезпечення для виявлення шахрайства та захисту цифрового контенту, використовуючи геолокаційні дані користувачів.

Клієнти GeoComply — це компанії сфери розваг і азартних ігор, державні лотереї, стримінгові платформи та фінансові установи. Серед них є такі відомі, як BBC, Prime Video та Warner Bros Digital.

«Продукти GeoComply було розроблено для суворо регульованої цифрової ігрової індустрії. Пізніше ми змогли їх застосувати і в інших сферах. На сьогодні наше програмне забезпечення встановлено на понад 400 мільйонах пристроїв у всьому світі», — поділилась Олена Косенко, менеджерка продукту.

Офіси GeoComply знаходяться в чотирьох країнах світу, компанія має глобальну клієнтську базу.

«Разом ми прагнемо створити якісний продукт і робимо все можливе, щоб забезпечити найвищий рівень нашої роботи. Наразі GeoСomply — це команда з понад 200 фахівців, яка активно розширюється», — розповідає Вадим Ільясов, Delivery-директор компанії.

Цінності компанії — Build it Better, Bigger, Right. Вони говорять про те, що в компанії постійно прагнуть вдосконалювати свою роботу та якісніше й ефективніше працювати з продуктами. Команда ставить перед собою амбітні цілі, постійно розширюючи межі надання продукту.

Навчання та плюшки для фахівців GeoComply

«Для підтримки розвитку фахівців в компанії ми створили систему професійного навчання з персональним планом для кожного й річним бюджетом. Навчання може проходити в будь-якій точці світу — online і offline. Також у нас є програма навчання для топ-менеджерів і лідерів різних напрямків: G-Force Oxford Strategic Leadership programme — розроблена бізнес-школою Оксфордського університету Oxford Saïd Business School», — розповідають у компанії.

YAR_1632-1100x734 GeoComply — мембер Kharkiv IT Cluster

Фахівець компанії на будь-якій посаді та будь-якого рівня може поїхати в Канаду чи В’єтнам, щоб покращити комунікацію з командою, а також познайомитися ближче з іншою культурою.

«Ми дуже пишаємося тим, що наша команда — це люди, які безперервно навчаються і які прагнуть створювати крутий продукт», — поділилися в компанії.

Крім того, у GeoComply є wellness-програми для фахівців. А по закінченні 3-місячного випробувального терміну кожен фахівець отримує розширене страхування та має можливість відвідувати безкоштовні уроки англійської мови.

GeoComply активно співпрацює з молодими талантами. В українському офісі для них діє програма стажувань. Під час навчання інтерни працюють із професійним ментором, щоб максимально прокачати свої soft і hard skills.

UA-office-1100x686 GeoComply — мембер Kharkiv IT Cluster

Більш того, важливий елемент корпоративної культури GeoComply — це повага до фахівців, саме тому в компанії підтримують політику різноманіття. В компанії працюють 49 % жінок і 51 % чоловіків.

Чому вирішили приєднатись до Kharkiv IT Cluster

«Разом із Kharkiv IT Cluster ми плануємо розширити наші можливості та зробити свій внесок у розвиток IT-екосистеми Харківської області. Ми раді долучитися до ком’юніті та з нетерпінням чекаємо на спільні проєкти», — розповіли в компанії.

Харківський ІТ Кластер пишається тим, що має у своїх рядах таку особливу для ІТ-сфери ІТ-компанію, яка по-справжньому дбає про своїх фахівців та їхні права. Вже в передбаченні крутих проєктів та ініціатив!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі