Стартував набір на Data Science Internship від GeoComply!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
У березні GeoComply розпочав набір на 6-місячну інтернатуру з Data Science у Харкові.

Це чудова можливість для студентів 3-5 курсів та молодих спеціалістів отримати свій перший досвід в IT та приєднатися до компанії за умови успішного проходження інтернатури.

Data Science Internship


З 2011 року GeoComply та його підрозділ GeoGuard розробляють програмне забезпечення для виявлення шахрайства та захисту цифрового контенту, використовуючи точні геолокаційні дані користувачів. Серед наших клієнтів такі найбільші й інноваційні компанії світу, як BBC, Warner Bros Digital, iTV, Viacom і Amazon Prime Video.

Програма підходить тим, хто добре знається на статистиці та математиці, володіє базовими методами Machine Learning та мовою програмування Python. Практичні заняття будуть проходити у групі до 5 осіб. У процесі навчання всі учасники програми отримуватимуть стипендію.


Data Science Internship відкриє перспективні кар’єрні можливості тим, хто робить перші кроки у Data Science та Machine Learning. Працюючи з реальними проектами, інтерни покращать свої технічні та комунікативні навички, а також дізнаються більше про командну роботу в компанії.


Ментори стажуванняОлена Винокурова та Дмитро Пелешко — Data Scientists/Machine Learning Engineers, доктора технічних наук, професори з більш ніж 15-річним досвідом. Кожен з них не тільки поділиться знаннями, але й допоможе у вирішенні задач, надасть фідбек щодо роботи та підкаже напрямок для розвитку.


Деталі програми
  • Де: Харків
  • Коли: квітень, 2021
  • Тип інтернатури: група до 5 осіб
  • Тривалість навчання: 6 місяців
  • Графік: 4+ год. на день
  • Стипендія: надається

Більше інформації про Data Science Internship тут. Поспішай надіслати заявку до 19 березня!

Data Science Internship

Коментарі