Безкоштовні курси для українців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Війна. Війна ніколи не змінюється…
Але життя продовжується. Не дивлячись на те, що сотні тисяч наших співвітчизників покинули свої домівки та втратили роботу, ми все одно продовжуємо боротися, відбудовувати нашу економіку. Для тих, хто вирішив змінити професію або прокачати власні навички, ми підготували добірку безкоштовних освітніх проектів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Безкоштовні курси для українців для вивчення англійської та інших іноземних мов для українців:

Duolingo – електронна платформа вивчення мови, один з найпопулярніших мобільних застосунків у світі у категорії «Освіта». Наразі преміум-уроки доступні безкоштовно (без вказівки строків пропозиції). Для активації достатньо завантажити застосунок та зареєструватися.
Preply — міжнародна освітня платформа з пошуку репетиторів для онлайн освіти. Вивчати можна не лише мови, але й шкільні предмети, мистецтво, мови програмування та інше. До війни для користувачів з України існувала комісія платформи від 18 до 33 відсотків, наразі для наших співвітчизників послуги Preply безкоштовні (оплачується лише винагорода репетитору).
Drops – мобільний застосунок для вивчення іноземних мов. В якості підтримки нашого народу під час війни пропонують для українців безкоштовну Premium-підписку Drops на рік (раніше коштувала 89,99 $ на рік). Для того, щоб скористатися пропозицією необхідно заповнити невеличку форму за посиланням.
Busuu – ще один мобільний застосунок для вивчення мов (наразі доступно 12 найпопулярніших мов світу). Для мешканців України пропонують тариф Busuu Premium безкоштовно протягом 90 днів, а також можливість продовжити цей строк в разі необхідності. Для того, щоб зареєструватися й автоматично отримати доступ скористайтеся посиланням.
Mondly – онлайн платформа та мобільний застосунок з можливістю вивчення 33 іноземних мов. Для українців сервіс надає безкоштовний доступ до своїх курсів Для того, щоб скористатися пропозицією і отримати преміум доступ необхідно при реєстрації вказати українську мову як рідну.
Курси німецької мови від Goethe Institut Ukraine – для громадян України та тих, хто має дозвіл на проживання в Україні пропонує знижку 99,9% на інтенсивний онлайн курс (5 тижнів) та стандартний курс (10 тижнів).
LingQ – це канадський проект з вивчення іноземних мов, що включає в себе безліч цікавих матеріалів: книги, статті, підкасти, новини та інше. Для наших співвітчизників надається доступ до Premium аккаунту (можливість вивчати одну з 24 мов). Для того, щоб скористатися пропозицією необхідно звернутися до служби підтримки сервісу.
uTalk – онлайн сервіс для тих, хто бажає вивчити найпоширеніші слова та фрази на іноземних мовах. Варіант скоріше для початківців. Для українців пропонують безкоштовний доступ.
Babbel — це німецька онлайн платформа для вивчення 14 іноземних мов. І якості підтримки для українців надаєть 3 місяці безкоштовного доступу до навчання.
Edualy – онлайн платформа для вивчення польської мови з професійними викладачами. Щоб доеднатися необхідно перейти за посиланням https://courses.edualy.com/ua/ . Заняття проходять як онлайн з живими викладачами, там можна й переглядати уроки в запису.
Уроки української мови від освітньої мережі PIPL Lyceum — безкоштовні курси рідної мови для всіх бажаючих. Заняття проходять онлайн щодня з понеділка по четвер о 16:00.

Безкоштовні IT курси для українців

Genius space – ще одна онлайн платформа, яка зробила свої курси безкоштовними. Для початку навчання достатньо обрати курс, який Вас цікавить та зареєструватися в ньому. Серед напрямків можливої освіти безліч онлайн спеціальностей (SMM-фахівець, Project-manager, HR-manager, SEO-фахівець, РРС-фахівець, WEB-дизайнер та інші).
Coursera – одна з найвідоміших у світі платформ онлайн освіти, який для всіх українців надає безкоштовний доступ до свої матеріалів. А це більше 5200 курсів та лекцій, в тому числі від університетів чи компаній зі світовим ім’ям (Google, Meta, Stanford). Для отримання доступу необхідно подати заявку на сайті сервісу.
Projector Humanitarium – українська онлайн школа, яка надає безкоштовний доступ до свої 12 курсів. Серед них відеокурси «Як працює композиція», «Відеоігри: історія гейміндустрії», «Історія автодизайну», «Школи світового дизайну», «Історія телебачення», «Сучукрліт: тенденції, теми, імена», «Комікс-культура», «Феномен аніме», «Як філософія змінила світ», «Як працює колір», «Історія західного кіно», «Історія дизайну». Щоб отримати безкоштовний доступ достатньо при купівлі цих курсів вказати промокод «0688-5072».
Campster – цікава онлайн платформа, що дозволяє навчатися програмуванню, маркетингу, копірайтингу та іноземним мовам. Процес навчання побудований в формі гри. Доступ до інтерактивної платформи став безкоштовним.
Boosta – онлайн школа, яка дає безкоштовний доступ усім українцям до чотирьох свої курсів SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales, а також фріланс на платформі Fiverr. Щоб скористатися пропозицією достатньо звернутися до служби підтримки сервісу.
SheCodes Foundation пропонує для всіх українок, що змушені були покинути рідний дім навчання програмуванню. Оголошено набір для 10 000 дівчат, які можуть змінити професію або прокачати свої навички.
Mate Academy – це онлайн-академія IT-професій, що працює за моделлю Income Share Agreement. Платформа пропонує навчання з Python, Java, UI/UX Весін, Frontend та інших напрямків. Принцип роботи такої платформи в тому, що будь-хто бажаючий може оволодіти нової діджитал професією, а опатити її зможе лише після успішного працевлаштування. студенти оплачують навчання лише після успішного працевлаштування. Школа зацікавлена в пошуку роботи для своїх студентів, тому додатково прокачує навички володіння англійською та інструктує як правильно шукати першу роботу.
Creative practice – освітній онлайн проект родом з України. Для наших співвітчизників відкрито безкоштовний доступ до 1 травня до низки курсів з графічного дизайну та веб-дизайну. Для того, щоб скористатися пропозицією достатньо стандартної реєстрації.
CreoStudy – онлайн платформа для дизайнерів, аніматорів, дизайнерів та інших митців. Для українців сервіс пропонує безкоштовний курс з початку роботи на сайті для фріла
Prometheus – одна з найбільших платформ відкритих онлайн-курсів в Україні. Серед напрямів освіти побудова бізнесу, дизайн, журналістика, програмування, англійська та інше.

Матеріал буде поповнюватися за можливістю.
Ми сподіваємось, що кожен з нас знайде щось корисне в цьому матеріалі. Можливо для когось це навіть стане початком нової кар’єри, початком нового життя.
З вірою в перемогу. Слава Україні.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Сервіси, які стали безкоштовними або майже безкоштовними для українців
  2. Мобілізація IT спеціалістів

Коментарі